Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: У Залізному Порту не залишили жодної таблички – хто винен?
<p><strong>У студії Страсті за Ревізором цього разу захищали честь підприємці Залізного Порту. Цього року в курортному селищі відпочило більше людей, ніж в Одесі. Однак Микола Тищенко зі своєю командою не залишили тут жодної таблички! Що не сподобалося ревізорам і чи справедливі їхні вирішення? Дивись за мить!</strong></p><p>Найгарячіше обговорення в шоу Страсті за Ревізором випуск 8 від 19.11.2018 зав'язалося навколо екзотичної процедури – масажу за допомогою рибок. Перевіряла міні-салон новий ревізор краси Олена Філонова. Дівчина залишилася в шоці від організації цього бізнесу – маленьке вузьке приміщення, акваріуми в пилу, старі рушники й іржа в раковині! Виявилося, на рибок немає ніяких документів, ветеринари їх не перевіряли – але ж вони можуть бути відмінними переносниками інфекцій!</p><p>У гостях у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6" target="_blank">Страсті за Ревізором сезон 6</a> випуск 8 власники салону в Залізному Порту стверджували, що документів на риб і не може бути, тому що їх не видають. Чи так це? Також, за їхніми словами, заразитися грибком від риб неможливо, тому що співробітники промивають акваріуми та лотки для води, міняють воду й стерилізують ємність сильним ультрафіолетом. Чи правдиві їхні слова, допоміг з'ясувати запрошений експерт із Національного університету біоресурсів і природокористування України.</p><p><strong>Дивись онлайн Страсті за Ревізором 2018 Залізний Порт і не пропусти, як «рибні магнати» образили Філонову!</strong></p><p>У студію Страсті за Ревізором в останньому випуску приїхали й адміністратори готелю «Фаворит», у якому Микола Тищенко знайшов купу недоліків із прибирання, наприклад, проржавілий двигун кондиціонера, потемнілі від часу дерев'яні меблі та бруд у зливі. У готелі досі використовують пір'яні подушки, матрац виявився в старих плямах, а під ліжком затишно обжився павук!</p><p><strong>Дивись Страсті за Ревізором і дізнайся, чому адміністратор готелю вважає, що Ревізор повинен був залишити їм табличку.</strong></p><p>Отельер Ірина Пшенна була вражена такою самовпевненістю: чому?</p><p>«Не треба показувати намагання», - прокоментував Григорій Решетник – незмінний ведучий шоу Холостяк телеканалу СТБ.</p><p>Куди зайшла дискусія? <strong>Дивись онлайн Страсті за Ревізором випуск 8 від 19.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6/vypusk-7" target="_blank"><strong>Страсті за Ревізором випуск 7</strong></a><strong>.</strong></p>

У Залізному Порту не залишили жодної таблички – хто винен?

Всі випуски | Сезон 6

У Залізному Порту не залишили жодної таблички – хто винен?

У студії Страсті за Ревізором цього разу захищали честь підприємці Залізного Порту. Цього року в курортному селищі відпочило більше людей, ніж в Одесі. Однак Микола Тищенко зі своєю командою не залишили тут жодної таблички! Що не сподобалося ревізорам і чи справедливі їхні вирішення? Дивись за мить!

Найгарячіше обговорення в шоу Страсті за Ревізором випуск 8 від 19.11.2018 зав'язалося навколо екзотичної процедури – масажу за допомогою рибок. Перевіряла міні-салон новий ревізор краси Олена Філонова. Дівчина залишилася в шоці від організації цього бізнесу – маленьке вузьке приміщення, акваріуми в пилу, старі рушники й іржа в раковині! Виявилося, на рибок немає ніяких документів, ветеринари їх не перевіряли – але ж вони можуть бути відмінними переносниками інфекцій!

У гостях у шоу Страсті за Ревізором сезон 6 випуск 8 власники салону в Залізному Порту стверджували, що документів на риб і не може бути, тому що їх не видають. Чи так це? Також, за їхніми словами, заразитися грибком від риб неможливо, тому що співробітники промивають акваріуми та лотки для води, міняють воду й стерилізують ємність сильним ультрафіолетом. Чи правдиві їхні слова, допоміг з'ясувати запрошений експерт із Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Дивись онлайн Страсті за Ревізором 2018 Залізний Порт і не пропусти, як «рибні магнати» образили Філонову!

У студію Страсті за Ревізором в останньому випуску приїхали й адміністратори готелю «Фаворит», у якому Микола Тищенко знайшов купу недоліків із прибирання, наприклад, проржавілий двигун кондиціонера, потемнілі від часу дерев'яні меблі та бруд у зливі. У готелі досі використовують пір'яні подушки, матрац виявився в старих плямах, а під ліжком затишно обжився павук!

Дивись Страсті за Ревізором і дізнайся, чому адміністратор готелю вважає, що Ревізор повинен був залишити їм табличку.

Отельер Ірина Пшенна була вражена такою самовпевненістю: чому?

«Не треба показувати намагання», - прокоментував Григорій Решетник – незмінний ведучий шоу Холостяк телеканалу СТБ.

Куди зайшла дискусія? Дивись онлайн Страсті за Ревізором випуск 8 від 19.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Страсті за Ревізором випуск 7.