Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фатальний Дніпро: заборона на ревізію і сварка Анни Жижи і Тищенка
<p><strong>Чому під час перевірки Ревізора в Дніпрі Тищенко посварився з Анною Жижею. Наскільки широкі повноваження охорони закладів громадського харчування і який український музей відзначило шоу Страсті за Ревізором? Дивись онлайн за мить!</strong></p><p><br></p><p>У студії Страсті за Ревізором 2018 випуск 9 від 26.11.2018 Сергій Притула з групою експертів обговорювали перевірку ресторану швидкого харчування «Пузата Хата» біля вокзалу в місті Дніпро. Тут були «косяки» щодо чистоти на кухні: зверху на обладнанні персонал, очевидно, забував протирати пил, Тищенко знайшов жир в пароконвектоматі та зробив зауваження за дуже брудний фільтр у кондиціонері. У сюжеті останнього випуску Страстей за Ревізором залишилися питання й до температури зберігання салатів на лінії роздачі.</p><p>З іншого боку, усі продукти в холодильнику були свіжими, страви зберігалися в окремих контейнерах з датою і часом приготування. Персонал працював у спеціальному одязі. І заклад із гідністю пройшов перевірку Ревізора на обважування!</p><p>Можливо, можна було розраховувати й на табличку, якби знімальну групу пустили далі гарячого цеху! Дивись Страсті за Ревізором 2018: як і чому Миколу Тищенка блокували охоронці. У студії Страстей за Ревізором власник охоронної фірми оцінив роботу співробітників бістро і розповів, як себе повинна вести охорона. А шеф-редактор програми Ревізор Анна Жижа поділилася подробицями, чому вони посварилися з Тищенко?</p><p>Що сказав Микола у своє виправдання? І який карт-бланш отримав експерт шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6" target="_blank">Страсті за Ревізором 6 сезон</a> Михайло Плотніков? Не пропусти!</p><p>Дивись несподіване відкриття ток-шоу Страсті за Ревізором 9 випуск: музей Лесі Українки в Новограді-Волинському. Які скарби ховаються у фондах і коли їх зможуть побачити відвідувачі? Історія про те, як важко виживати українським музеям і зберігати культурну спадщину – <strong>дивись онлайн Страсті за Ревізором 2018 випуск 9 від 26.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><br></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-6/vypusk-8" target="_blank"><strong>Страсті за Ревізором 6 сезон 8 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Фатальний Дніпро: заборона на ревізію і сварка Анни Жижи і Тищенка

Всі випуски | Сезон 6

Фатальний Дніпро: заборона на ревізію і сварка Анни Жижи і Тищенка

Чому під час перевірки Ревізора в Дніпрі Тищенко посварився з Анною Жижею. Наскільки широкі повноваження охорони закладів громадського харчування і який український музей відзначило шоу Страсті за Ревізором? Дивись онлайн за мить!


У студії Страсті за Ревізором 2018 випуск 9 від 26.11.2018 Сергій Притула з групою експертів обговорювали перевірку ресторану швидкого харчування «Пузата Хата» біля вокзалу в місті Дніпро. Тут були «косяки» щодо чистоти на кухні: зверху на обладнанні персонал, очевидно, забував протирати пил, Тищенко знайшов жир в пароконвектоматі та зробив зауваження за дуже брудний фільтр у кондиціонері. У сюжеті останнього випуску Страстей за Ревізором залишилися питання й до температури зберігання салатів на лінії роздачі.

З іншого боку, усі продукти в холодильнику були свіжими, страви зберігалися в окремих контейнерах з датою і часом приготування. Персонал працював у спеціальному одязі. І заклад із гідністю пройшов перевірку Ревізора на обважування!

Можливо, можна було розраховувати й на табличку, якби знімальну групу пустили далі гарячого цеху! Дивись Страсті за Ревізором 2018: як і чому Миколу Тищенка блокували охоронці. У студії Страстей за Ревізором власник охоронної фірми оцінив роботу співробітників бістро і розповів, як себе повинна вести охорона. А шеф-редактор програми Ревізор Анна Жижа поділилася подробицями, чому вони посварилися з Тищенко?

Що сказав Микола у своє виправдання? І який карт-бланш отримав експерт шоу Страсті за Ревізором 6 сезон Михайло Плотніков? Не пропусти!

Дивись несподіване відкриття ток-шоу Страсті за Ревізором 9 випуск: музей Лесі Українки в Новограді-Волинському. Які скарби ховаються у фондах і коли їх зможуть побачити відвідувачі? Історія про те, як важко виживати українським музеям і зберігати культурну спадщину – дивись онлайн Страсті за Ревізором 2018 випуск 9 від 26.11.2018 на сайті Teleportal.ua.


Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Страсті за Ревізором 6 сезон 8 випуск.