Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Незаконні жаби та Діснейленд зі стриптизом!
<p style="text-align: justify;"><span>Чи зможуть ресторани Ужгорода пройти повторну перевірку Юлії Панкової? Дивіться в ток-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-7">«Страсті за ревізором» 7 сезон</a> 1 випуск від 07.10.2019 просто зараз!</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong><span>«Джин»: ужгородський Діснейленд або стрип-клуб?</span></strong></p><p style="text-align: justify;"><span>«Джин» - яскравий розважальний центр в Ужгороді. Сюди приходять разом з дітьми, адже атракціони всередині закладу нагадують Діснейленд. Однак Юлія Панкова жорстко розкритикувала «Джин»: кількість пилу в залі та небезпечні дитячі гірки просто вразили ревізора! До студії ток-шоу «Страсті за ревізором» 2019 приїде власник розважального центру Ілля Агапов і розкриє дивні подробиці про історію створення «Джину». Чому посеред дитячого залу встановлено танцювальну жердину? Дивіться в 1 випуску «Страсті за ревізором» 7 сезон.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong><span>Як один тарган зіпсував репутацію гастробутіка «Кухня»?</span></strong></p><p style="text-align: justify;"><span>Смачна їжа та привітний персонал - ужгородський ресторан «Кухня» відразу справив враження на Юлію Панкову. Але варто було їй зайти на кухню та зазирнути в холодильник, як її думка різко змінилася. Відсутність на продуктах стікерів з датою виготовлення, неточності в граммовках страв і всього лише один тарган не дали можливості ревізору рекомендувати заклад Ужгорода. В ток-шоу «Страсті за ревізором» 7 сезон прийдуть шеф-кухар, офіціант і піар-агент ресторану «Кухня», щоб показати свою роботу над помилками та пройти повторну перевірку. В 1 випуску 7 сезону проєкту «Страсті за ревізором» вони спробують відновити свою репутацію і отримати золоту табличку.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong><span>Незаконні жаби та не свіжа випічка: чим відзначилися заклади «Підкова» та «La Bouchée»?</span></strong></p><p style="text-align: justify;"><span>Пекарня «La Bouchée» (Ля Буше) пишається тим, що готує справжні німецькі брецелі. А корчма «Підкова» - жаб'ячі лапки за французькими рецептами. Але попри європейську кухню до європейської чистоти їм ще далеко. В студії ток-шоу «Страсті за ревізором» від 07.10.2019 Сергій Притула та Юлія Панкова перевірять наскільки закладам вдалося врахувати всі зауваження ревізора та виправитися. Але в ході повторної ревізії з'ясується жахливий факт: чому жаби з «Підкови» - поза законом? Дивіться в програмі «Страсті за ревізором» 7 сезон 1 випуск від 07.10.2019 на Телепорталі.</span></p>

Незаконні жаби та Діснейленд зі стриптизом!

Всі випуски | Сезон 7

Незаконні жаби та Діснейленд зі стриптизом!

Чи зможуть ресторани Ужгорода пройти повторну перевірку Юлії Панкової? Дивіться в ток-шоу «Страсті за ревізором» 7 сезон 1 випуск від 07.10.2019 просто зараз!

 

«Джин»: ужгородський Діснейленд або стрип-клуб?

«Джин» - яскравий розважальний центр в Ужгороді. Сюди приходять разом з дітьми, адже атракціони всередині закладу нагадують Діснейленд. Однак Юлія Панкова жорстко розкритикувала «Джин»: кількість пилу в залі та небезпечні дитячі гірки просто вразили ревізора! До студії ток-шоу «Страсті за ревізором» 2019 приїде власник розважального центру Ілля Агапов і розкриє дивні подробиці про історію створення «Джину». Чому посеред дитячого залу встановлено танцювальну жердину? Дивіться в 1 випуску «Страсті за ревізором» 7 сезон.

 

Як один тарган зіпсував репутацію гастробутіка «Кухня»?

Смачна їжа та привітний персонал - ужгородський ресторан «Кухня» відразу справив враження на Юлію Панкову. Але варто було їй зайти на кухню та зазирнути в холодильник, як її думка різко змінилася. Відсутність на продуктах стікерів з датою виготовлення, неточності в граммовках страв і всього лише один тарган не дали можливості ревізору рекомендувати заклад Ужгорода. В ток-шоу «Страсті за ревізором» 7 сезон прийдуть шеф-кухар, офіціант і піар-агент ресторану «Кухня», щоб показати свою роботу над помилками та пройти повторну перевірку. В 1 випуску 7 сезону проєкту «Страсті за ревізором» вони спробують відновити свою репутацію і отримати золоту табличку.

 

Незаконні жаби та не свіжа випічка: чим відзначилися заклади «Підкова» та «La Bouchée»?

Пекарня «La Bouchée» (Ля Буше) пишається тим, що готує справжні німецькі брецелі. А корчма «Підкова» - жаб'ячі лапки за французькими рецептами. Але попри європейську кухню до європейської чистоти їм ще далеко. В студії ток-шоу «Страсті за ревізором» від 07.10.2019 Сергій Притула та Юлія Панкова перевірять наскільки закладам вдалося врахувати всі зауваження ревізора та виправитися. Але в ході повторної ревізії з'ясується жахливий факт: чому жаби з «Підкови» - поза законом? Дивіться в програмі «Страсті за ревізором» 7 сезон 1 випуск від 07.10.2019 на Телепорталі.