Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Скандальний Миргород: потопельники та отрута з алюмінію
<p><br></p><p dir="ltr"><span>Друга перевірка закладів Миргорода просто зараз в ток-шоу </span><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-7">«Страсті за ревізором» 7 сезон</a><span> 7 випуск від 18.11.2019 на сайті «Телепортал».</span></p><p> </p><p dir="ltr"><strong><span>Чи відновить свою репутацію ресторан «Козацькі розваги»?</span></strong></p><p><span>Співробітники ресторану «Козацькі розваги» обважували гостей і зберігали не дуже свіжі продукти на кухні, що не дозволило Юлії Панковій рекомендувати заклад для відвідування. Таємний журналіст проєкту «Страсті за ревізором» 2019 перевірить, чи змінили своє ставлення до грамовки продуктів у ресторані. Чи отримає заклад золоту табличку після повторної перевірки, дивіться просто зараз у 7 випуску ток-шоу «Страсті за ревізором» 7 сезон.</span></p><p> </p><p dir="ltr"><strong><span>Ніхто не виживе на курорті «Миргород»</span></strong></p><p><span>Співробітники човнової станції чітко дали зрозуміти Юлії Панковій: порятунок потопельника – справа рук самого потопельника. Ніхто з працівників водного атракціону не знав, як надати першу допомогу людині, що наковталася води. У студії ток-шоу «Страсті за ревізором» 7 сезон човнова станція пройде ще одну ревізію, а Сергій Притула прочитає пост піар-менеджера бази відпочинку, в якому Юлію Панкову жорстко розкритикували. Як на це відреагує ревізор? Дивіться просто зараз на Телепорталі!</span></p><p> </p><p dir="ltr"><strong><span>Санаторій «Полтава» труїть людей алюмінієм</span></strong></p><p><span>Якщо ви коли-небудь хотіли спробувати котлети з алюмінієм, то їдальня санаторію «Полтава» просто створена для цього! Мікробіолог Оксана Вольська розповість, чим така страва може зашкодити вашому здоров’ю, а журналісти 7 сезону проєкту «Страсті за ревізором» проведуть повторну перевірку бази відпочинку. На ній вони не тільки оцінять зміни санаторію, а й знайдуть компромат на Юлію Панкову! Усі подробиці ревізії скандального Миргорода дивіться просто зараз у ток-шоу «Страсті за ревізором» 7 сезон 7 випуск від 18.11.2019 на Телепорталі.</span></p><p><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://prod.teleportal.ua/show/novyy-kanal/strasti/sezon-7/vypusk-6">«Страсті за ревізором» 7 сезон 6 випуск</a>.</span></p>

Скандальний Миргород: потопельники та отрута з алюмінію

Всі випуски | Сезон 7

Скандальний Миргород: потопельники та отрута з алюмінію


Друга перевірка закладів Миргорода просто зараз в ток-шоу «Страсті за ревізором» 7 сезон 7 випуск від 18.11.2019 на сайті «Телепортал».

 

Чи відновить свою репутацію ресторан «Козацькі розваги»?

Співробітники ресторану «Козацькі розваги» обважували гостей і зберігали не дуже свіжі продукти на кухні, що не дозволило Юлії Панковій рекомендувати заклад для відвідування. Таємний журналіст проєкту «Страсті за ревізором» 2019 перевірить, чи змінили своє ставлення до грамовки продуктів у ресторані. Чи отримає заклад золоту табличку після повторної перевірки, дивіться просто зараз у 7 випуску ток-шоу «Страсті за ревізором» 7 сезон.

 

Ніхто не виживе на курорті «Миргород»

Співробітники човнової станції чітко дали зрозуміти Юлії Панковій: порятунок потопельника – справа рук самого потопельника. Ніхто з працівників водного атракціону не знав, як надати першу допомогу людині, що наковталася води. У студії ток-шоу «Страсті за ревізором» 7 сезон човнова станція пройде ще одну ревізію, а Сергій Притула прочитає пост піар-менеджера бази відпочинку, в якому Юлію Панкову жорстко розкритикували. Як на це відреагує ревізор? Дивіться просто зараз на Телепорталі!

 

Санаторій «Полтава» труїть людей алюмінієм

Якщо ви коли-небудь хотіли спробувати котлети з алюмінієм, то їдальня санаторію «Полтава» просто створена для цього! Мікробіолог Оксана Вольська розповість, чим така страва може зашкодити вашому здоров’ю, а журналісти 7 сезону проєкту «Страсті за ревізором» проведуть повторну перевірку бази відпочинку. На ній вони не тільки оцінять зміни санаторію, а й знайдуть компромат на Юлію Панкову! Усі подробиці ревізії скандального Миргорода дивіться просто зараз у ток-шоу «Страсті за ревізором» 7 сезон 7 випуск від 18.11.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Страсті за ревізором» 7 сезон 6 випуск.