Video: Як моделі виживали цілий тиждень на напівдикому острові?
<p>У проекті Супермодель по-українськи 3 сезону 10 тиждень учасники провели на острові недалеко від Одеси. У спартанських умовах дівчата вчилися виживанню.</p><p>В одному із завдань моделей відправили на хиткий підвісний міст. Щоб не впасти в болото під ним, дівчата повинні знайти баланс і покластися на суперницю.</p><p>Ще одне екстремальне випробування для супермоделей по-українськи 3 сезону - реклама екзотичного ресторану! Було б за щастя для голодних дівчат скуштувати його страви, але там подають черв'яків, тарганів і п'явок!</p><p>Для кого життя на острові виявилося нестерпним, а хто і зовсім відмовився проходити випробування - дивіться онлайн Супермодель по-українськи 3 сезон 10 випуск.</p>

Як моделі виживали цілий тиждень на напівдикому острові?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Випробування фотосесією

Як моделі виживали цілий тиждень на напівдикому острові?

У проекті Супермодель по-українськи 3 сезону 10 тиждень учасники провели на острові недалеко від Одеси. У спартанських умовах дівчата вчилися виживанню.

В одному із завдань моделей відправили на хиткий підвісний міст. Щоб не впасти в болото під ним, дівчата повинні знайти баланс і покластися на суперницю.

Ще одне екстремальне випробування для супермоделей по-українськи 3 сезону - реклама екзотичного ресторану! Було б за щастя для голодних дівчат скуштувати його страви, але там подають черв'яків, тарганів і п'явок!

Для кого життя на острові виявилося нестерпним, а хто і зовсім відмовився проходити випробування - дивіться онлайн Супермодель по-українськи 3 сезон 10 випуск.