Video: Леді Гага і кондитерська з тістечками - геть сором!
<p>У проекті Супермодель по-українськи 3 сезон 12 випуск виступлять зірки шоу-бізу Кеті Перрі, Леді Гага і Ріанна! Тільки виконають образи співачок наші моделі. Але щоб бути справжньою зіркою, потрібно себе нею відчувати. І завдання від Сергія Никитюка для п'ятірки кращих учасниць в цьому допоможе!</p><p>Оголитися і подолати сором - обов'язкова умова ще одного завдання - реклами кондитерських виробів. На фотосесії потрібно працювати в парі і переконати експертів, що десерти дійсно смачні!</p><p>Дивіться всі конкурси дванадцятого тижня програми Супермодель по-українськи 3 сезон 12 випуск онлайн.</p>

Леді Гага і кондитерська з тістечками - геть сором!

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Випробування фотосесією

Леді Гага і кондитерська з тістечками - геть сором!

У проекті Супермодель по-українськи 3 сезон 12 випуск виступлять зірки шоу-бізу Кеті Перрі, Леді Гага і Ріанна! Тільки виконають образи співачок наші моделі. Але щоб бути справжньою зіркою, потрібно себе нею відчувати. І завдання від Сергія Никитюка для п'ятірки кращих учасниць в цьому допоможе!

Оголитися і подолати сором - обов'язкова умова ще одного завдання - реклами кондитерських виробів. На фотосесії потрібно працювати в парі і переконати експертів, що десерти дійсно смачні!

Дивіться всі конкурси дванадцятого тижня програми Супермодель по-українськи 3 сезон 12 випуск онлайн.