Video: Пригоди моделей в Мюнхені: учасниці фотографують своїх суперниць
<p>Учасниці проекту Супермодель по-українськи 3 сезон 13 випуск відправляються за новими пригодами в Мюнхен! І перший же сюрприз на них чекав в аеропорту. Дівчатам потрібно самостійно дістатися до місця проживання, але не всім вистачило навіть квитків на літак!</p><p>Приїхавши на місце, вони вирушили на дефіле в стилі Середньовіччя - вогонь, замок і миші. Вперше на проекті вдалі кадри конкурсанток залежать від їх суперниць, які будуть фоном знімка, і режисерських здібностей моделі на фото. Головне - домовитися між собою.</p><p>До фіналу всього один крок - залишиться трійка кращих!</p><p>Дивіться реаліті-шоу Супермодель по-українськи 3 сезон 13 випуск онлайн.</p><p><br></p>

Пригоди моделей в Мюнхені: учасниці фотографують своїх суперниць

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Випробування фотосесією

Пригоди моделей в Мюнхені: учасниці фотографують своїх суперниць

Учасниці проекту Супермодель по-українськи 3 сезон 13 випуск відправляються за новими пригодами в Мюнхен! І перший же сюрприз на них чекав в аеропорту. Дівчатам потрібно самостійно дістатися до місця проживання, але не всім вистачило навіть квитків на літак!

Приїхавши на місце, вони вирушили на дефіле в стилі Середньовіччя - вогонь, замок і миші. Вперше на проекті вдалі кадри конкурсанток залежать від їх суперниць, які будуть фоном знімка, і режисерських здібностей моделі на фото. Головне - домовитися між собою.

До фіналу всього один крок - залишиться трійка кращих!

Дивіться реаліті-шоу Супермодель по-українськи 3 сезон 13 випуск онлайн.