Video: Випробування часом: хто з дівчат залишить проект?
<p>У шоу Супермодель по-українськи 3 сезон 14 випуск учасницям проекту на виконання завдань виділили тільки 24 години!</p><p>Одне з випробувань - знову фотосесія. Тепер уже в міській електричці. Чи впораються дівчата із завданням?</p><p>Приміряти 5 образів за 10 хвилин - цілком реально, адже справжнім моделям доводиться працювати в режимі надзавдань, змінюючи не тільки одяг, але і емоції. Експрес-фотосесія від Сергія Никитюка!</p><p>Фінал зовсім близько і напруга пристрастей наростає. Але вислухати критику від експертів - нескладне завдання, а ось виправити помилки - під силу не кожній.</p><p>Дивіться реаліті-шоу Супермодель по-українськи 3 сезон 14 випуск онлайн.</p><p><br></p>

Випробування часом: хто з дівчат залишить проект?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Випробування фотосесією

Випробування часом: хто з дівчат залишить проект?

У шоу Супермодель по-українськи 3 сезон 14 випуск учасницям проекту на виконання завдань виділили тільки 24 години!

Одне з випробувань - знову фотосесія. Тепер уже в міській електричці. Чи впораються дівчата із завданням?

Приміряти 5 образів за 10 хвилин - цілком реально, адже справжнім моделям доводиться працювати в режимі надзавдань, змінюючи не тільки одяг, але і емоції. Експрес-фотосесія від Сергія Никитюка!

Фінал зовсім близько і напруга пристрастей наростає. Але вислухати критику від експертів - нескладне завдання, а ось виправити помилки - під силу не кожній.

Дивіться реаліті-шоу Супермодель по-українськи 3 сезон 14 випуск онлайн.