Video: Конкурс проекту довів дівчат до бійки
<p>Шоу Супермодель по-українськи 3 сезон 2 випуск продовжує випробовувати конкурсантів. На превеликий подив і захоплення дівчат на знімальний майданчик прийшла колишня учасниця минулого сезону Супермодель по-українськи Алла Костромічева. Саме вона стане головним експертом в оцінюванні роботи моделей! Перший конкурс і перша бійка на проекті! Що не поділили дівчата? На вас чекають відверті зізнання моделей! </p><p>Як проходили знімальні дні і хто дозволив собі нешанобливо поставитися до завдань тренера Річарда Горна - дивіться реаліті-шоу Супермодель по-українськи 3 сезон 2 випуск онлайн.</p>

Конкурс проекту довів дівчат до бійки

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Випробування фотосесією

Конкурс проекту довів дівчат до бійки

Шоу Супермодель по-українськи 3 сезон 2 випуск продовжує випробовувати конкурсантів. На превеликий подив і захоплення дівчат на знімальний майданчик прийшла колишня учасниця минулого сезону Супермодель по-українськи Алла Костромічева. Саме вона стане головним експертом в оцінюванні роботи моделей! Перший конкурс і перша бійка на проекті! Що не поділили дівчата? На вас чекають відверті зізнання моделей!

Як проходили знімальні дні і хто дозволив собі нешанобливо поставитися до завдань тренера Річарда Горна - дивіться реаліті-шоу Супермодель по-українськи 3 сезон 2 випуск онлайн.