Video: Лід і полум'я: моделі в хокеї рятують від глобального потепління
<p>Учасники шоу Супермодель по-українськи 3 сезон 5 випуск продовжують змагання за звання кращого в цій професії. Експерти програми підготували для них чергові випробування.</p><p>Так, в один зі знімальних днів моделей відправили на льодову арену! Їм треба було не тільки втриматися на ковзанах, а й позувати разом зі справжніми хокеїстами, які нічого не тямлять в моделингу! Але тема льоду не полишала учасників. Ще один конкурс - відобразити глобальне потепління, танення льодовиків. Завдання учасниць - вистояти і гідно пройти по подіуму, символізуючи зміни в кліматі. Не для всіх дівчат це виявилося посильним завданням.</p><p>Дивіться всі конкурси шоу Супермодель по-українськи сезон 3 випуск 5 онлайн </p>

Лід і полум'я: моделі в хокеї рятують від глобального потепління

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Випробування фотосесією

Лід і полум'я: моделі в хокеї рятують від глобального потепління

Учасники шоу Супермодель по-українськи 3 сезон 5 випуск продовжують змагання за звання кращого в цій професії. Експерти програми підготували для них чергові випробування.

Так, в один зі знімальних днів моделей відправили на льодову арену! Їм треба було не тільки втриматися на ковзанах, а й позувати разом зі справжніми хокеїстами, які нічого не тямлять в моделингу! Але тема льоду не полишала учасників. Ще один конкурс - відобразити глобальне потепління, танення льодовиків. Завдання учасниць - вистояти і гідно пройти по подіуму, символізуючи зміни в кліматі. Не для всіх дівчат це виявилося посильним завданням.

Дивіться всі конкурси шоу Супермодель по-українськи сезон 3 випуск 5 онлайн