Video: Чи зможуть моделі побороти свій страх: перевірка на міцність
<p>У шоу Супермодель по-українськи 3 сезоні 6 випуску немає місця страху! Справжня модель нічого не повинна боятися! Це і вирішили перевірити експерти програми на черговий екстремальної фотосесії. Дівчат без страховки помістили в геометричні повітряні споруди і підняли на 2 метри вгору! Хто із супермоделей по-українськи 3 сезону злякався, а хто впорався?</p><p>Прийшовши до себе в кімнату після відпочинку, учасниці побачили, що їхній одяг зник! У чому будуть ходити дівчата? Крім того, у цьому випуску моделі борються за приз - імунітет! На що вони підуть, щоб отримати його?</p><p>Дивіться онлайн Супермодель по-українськи сезон 3 випуск 6.</p>

Чи зможуть моделі побороти свій страх: перевірка на міцність

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Випробування фотосесією

Чи зможуть моделі побороти свій страх: перевірка на міцність

У шоу Супермодель по-українськи 3 сезоні 6 випуску немає місця страху! Справжня модель нічого не повинна боятися! Це і вирішили перевірити експерти програми на черговий екстремальної фотосесії. Дівчат без страховки помістили в геометричні повітряні споруди і підняли на 2 метри вгору! Хто із супермоделей по-українськи 3 сезону злякався, а хто впорався?

Прийшовши до себе в кімнату після відпочинку, учасниці побачили, що їхній одяг зник! У чому будуть ходити дівчата? Крім того, у цьому випуску моделі борються за приз - імунітет! На що вони підуть, щоб отримати його?

Дивіться онлайн Супермодель по-українськи сезон 3 випуск 6.