Video: Що приховують соціальні мережі - моделі руйнують стереотипи
<p>На 9 тижні шоу Супермодель по-українськи 3 сезону експерти вирішили пройтися по тих образах, які дівчата створили собі в соціальних мережах. Провокація Сергія Никитюка - моделі позують у павутині інтернету в незвичайних для себе образах! А одній з учасниць навіть довелося самій вибирати наряд і суперницю!</p><p>Ще одне випробування - пожити життям відомої моделі, яка рекламує товари. Учасницям для цього дали конкретну річ і запропонували зняти свій відеоролик.</p><p>Хто з дівчат впорався із завданням, а кому пощастило навіть стати головною героїнею кліпу MONATIKа - дивіться онлайн Супермодель по-українськи 3 сезон 9 випуск.</p>

Що приховують соціальні мережі - моделі руйнують стереотипи

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Випробування фотосесією

Що приховують соціальні мережі - моделі руйнують стереотипи

На 9 тижні шоу Супермодель по-українськи 3 сезону експерти вирішили пройтися по тих образах, які дівчата створили собі в соціальних мережах. Провокація Сергія Никитюка - моделі позують у павутині інтернету в незвичайних для себе образах! А одній з учасниць навіть довелося самій вибирати наряд і суперницю!

Ще одне випробування - пожити життям відомої моделі, яка рекламує товари. Учасницям для цього дали конкретну річ і запропонували зняти свій відеоролик.

Хто з дівчат впорався із завданням, а кому пощастило навіть стати головною героїнею кліпу MONATIKа - дивіться онлайн Супермодель по-українськи 3 сезон 9 випуск.