Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Таємний агент. Пост-шоу

Сезон 3

Студія «Таємний агент. Пост-шоу» - місце вирішення конфліктів між виробниками та споживачем. У запеклих гарячих дебатах у кожного буде свій захисник і свої докази. Хто переможе?..

Всі випуски: Сезон 3

Таємний агент. Пост-шоу

Студія «Таємний агент. Пост-шоу» - місце вирішення конфліктів між виробниками та споживачем. У запеклих гарячих дебатах у кожного буде свій захисник і свої докази. Хто переможе?..

У проекті «Таємний агент. Пост-шоу» на Новому каналі журналісти, запрошені експерти, вірні глядачі та бізнесмени обговорюють результати перевірок виробництва й сфери послуг. Сторону виробників продуктів завжди представляє Андрій Шабанов – одесит, веселун і місцевий адвокат. А ось чарівна Ірина Хоменко захищає споживачів і, як справжній прокурор, не вірить жодному сказаному слову, а тільки голим фактам і статистиці. Сторони повинні передавати глядачеві результати експертиз, документи й інші докази. Цікаво, що і ведучі «Таємний агент. Пост-шоу» регулярно беруть участь у різних польових експериментах і дегустаціях.

Таким чином, обидві сторони мають право висловитися та донести свою точку зору. Приймати її чи ні – вирішувати тобі. До того ж не варто забувати, що журналісти шоу – не є фахівцями у всьому і часом можуть неправильно зрозуміти й оцінити те, що відбувається. Щоб подолати цей часом суб'єктивний фактор сприйняття й існує ток-шоу.


Хто вже побував у студії «Таємний агент. Пост-шоу»?

Щоб поділитися тонкими знаннями японської кухні та її інгредієнтів, у гості до проекту прийшов Володимир Дантес, популярний співак і учасник «Фабрики Зірок». Виявилося, він дуже любить рибні делікатеси і знає процес їхнього приготування. У випуску, присвяченому таємницям доставки їжі, він поділився своїм поглядом на роботу кухарів і сушистів без рукавичок.

Амадор Лопес брав участь в обговоренні якості послуг української залізниці. Шоумен поділився власною комічною історією подорожі і допоміг дізнатися, чи дійсно пасажири застраховані, до кого звертатися в нещасному випадку і як отримати підстави для грошового відшкодування.

Пристрасний любитель подорожей Єфим Константиновський у проекті Нового каналу «Таємний агент. Пост-шоу» став запрошеним експертом у сфері відпочинку й разом із ведучими розбирався, чому на еко-курортах України брудно?


Які секрети ти дізнаєшся із шоу?

Дивись онлайн «Таємний агент. Пост-шоу», щоб залишатися в курсі:

  • які види альтернативного відпочинку пропонують у нашій країні та що потрібно обов'язково брати із собою на курорт?
  • що ховається в фаст-фуді та снеках і як їх готують?
  • як розпізнати якісні овочі та фрукти?
  • що приховують супермаркети та багато іншого!