Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Шкідливі добавки в кисломолочній продукції: про що не пишуть на етикетках?
<p style="text-align:justify">Ви вважаєте, що кисломолочна продукція – це корисно? Подумайте ще раз! Виробники далеко не завжди розповідають нам, споживачам, непривабливу правду про свою продукцію. Що не пишуть на етикетках? Дізнайтеся прямо зараз!</p><p style="text-align:justify">Дивіться онлайн передачу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3">«Таємний агент. Пост шоу» 3 сезон</a> 11 випуск від 29.04.2019 на сайті Teleportal.ua! Завдяки їй ви зможете краще орієнтуватися серед полиць супермаркету. У йогуртів та сирків можуть бути красиві яскраві упаковки, але що ховається всередині? Не дайте себе обдурити!</p><p style="text-align:justify">Ведучі <a href="https://teleportal.ua/person/irina-khomenko">Ірина Хоменко</a> та <a href="https://teleportal.ua/person/andriy-shabanov">Андрій Шабанов</a>, як завжди, виступали в ролях захисту, звинувачення і руйнівників легенд. Запрошені експерти простою і зрозумілою мовою пояснили, що таке сорбат калію і чим він небезпечний для маленьких дітей. Як купити йогурт для своїх малюків і переконатися, що їм не підсунуть неякісний продукт у дитячому садку? Дізнайтеся разом із програмою «Таємний агент. Пост-шоу» 29.04.2019!</p><p style="text-align:justify"><strong>До студії запросили помічницю голови правління того молокозаводу, де проводилося розслідування проекту <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3/vypusk-11">«Таємний агент» 3 сезон 11 випуск</a>.</strong></p><p style="text-align:justify">Законодавство України забороняє продавати молоко, в якому містяться антибіотики. Представники керівництва заводу стверджують, що їхня продукція відповідає всім вимогам. Чи це так? Експерти прямо в студії пост-шоу «Таємний агент» перевірили молоко антибіотики, а сир – на  наявність пальмового масла. Дізнайтеся прямо зараз, чи пройшов молокозавод перевірку.</p><p style="text-align:justify"><strong>Професійний формаж`</strong><strong>є показав, як визначити якість сиру в домашніх умовах.</strong></p><p style="text-align:justify">Купуючи продукт у супермаркеті, ми не можемо бути впевнені в його натуральності на всі сто відсотків. На жаль, виробники далеко не завжди вказують, де справжній сир, а де – сирний продукт із додаванням рослинних жирів. Як убезпечити себе від покупки підробки? Дивіться програму «Таємний агент. Пост шоу» 3 сезон 11 випуск від 29.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p><p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили випуск про Буллінг в школах, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3/vypusk-10">«Таємний агент. Пост шоу» 3 сезон 10 випуск</a>.</p>

Шкідливі добавки в кисломолочній продукції: про що не пишуть на етикетках?

Всі випуски | Сезон 3

Шкідливі добавки в кисломолочній продукції: про що не пишуть на етикетках?

Ви вважаєте, що кисломолочна продукція – це корисно? Подумайте ще раз! Виробники далеко не завжди розповідають нам, споживачам, непривабливу правду про свою продукцію. Що не пишуть на етикетках? Дізнайтеся прямо зараз!

Дивіться онлайн передачу «Таємний агент. Пост шоу» 3 сезон 11 випуск від 29.04.2019 на сайті Teleportal.ua! Завдяки їй ви зможете краще орієнтуватися серед полиць супермаркету. У йогуртів та сирків можуть бути красиві яскраві упаковки, але що ховається всередині? Не дайте себе обдурити!

Ведучі Ірина Хоменко та Андрій Шабанов, як завжди, виступали в ролях захисту, звинувачення і руйнівників легенд. Запрошені експерти простою і зрозумілою мовою пояснили, що таке сорбат калію і чим він небезпечний для маленьких дітей. Як купити йогурт для своїх малюків і переконатися, що їм не підсунуть неякісний продукт у дитячому садку? Дізнайтеся разом із програмою «Таємний агент. Пост-шоу» 29.04.2019!

До студії запросили помічницю голови правління того молокозаводу, де проводилося розслідування проекту «Таємний агент» 3 сезон 11 випуск.

Законодавство України забороняє продавати молоко, в якому містяться антибіотики. Представники керівництва заводу стверджують, що їхня продукція відповідає всім вимогам. Чи це так? Експерти прямо в студії пост-шоу «Таємний агент» перевірили молоко антибіотики, а сир – на  наявність пальмового масла. Дізнайтеся прямо зараз, чи пройшов молокозавод перевірку.

Професійний формаж`є показав, як визначити якість сиру в домашніх умовах.

Купуючи продукт у супермаркеті, ми не можемо бути впевнені в його натуральності на всі сто відсотків. На жаль, виробники далеко не завжди вказують, де справжній сир, а де – сирний продукт із додаванням рослинних жирів. Як убезпечити себе від покупки підробки? Дивіться програму «Таємний агент. Пост шоу» 3 сезон 11 випуск від 29.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили випуск про Буллінг в школах, то дивіться за посиланням «Таємний агент. Пост шоу» 3 сезон 10 випуск.