Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Райська насолода чи смерть для організму: перевірка якості соків
<p>Сік і соковмісні напої — улюблені смаколики не тільки дітей, а й дорослих. Втамовувати спрагу ними приємніше, ніж простою водою. Та чи завжди ми впевнені, що п’ємо не «отруту»? Про це дізнавалися ведучі «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон у 5 випуску.</p><p>Допомагав з’ясувати якість і користь вітчизняних соків у проекті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3">«Таємний агент» пост-шоу 3 сезон</a> 5 випуск від 18.03.2019 виконавчий директор вінницького заводу з виробництва соків Олег Гончарук. Андрія Шабанова й Ірину Хоменко цікавило одне питання: як упродовж 20 років бізнес Олега тримається на плаву? Як і кожен керівник, Олег Гончарук презентував свій завод із найкращого боку: якісне обладнання, компетентні працівники, європейські стандарти, міжнародні технології. На словах усе дуже правильно звучить. Але таємні агенти в пост-шоу 3 сезон 5 випуск підняли завісу виробництва соків.</p><p>У студії «Таємний агент» пост-шоу 18.03.2019 була ще одна людина, яка надзвичайно добре знається на контролі та якості заводу Олега. Це таємний агент Олександра Башкатова. Дівчина працювала під прикриттям лаборанта в «серці контролю» виробництва — відділі перевірки якості продукту. Не встигла Саша описати процес перевірки соків, як рожеві окуляри від слів Олег Гончарука впали. Таємного агента влаштували лаборантом без досвіду роботи! Навіть більше, в Олександри не взяли жодної довідки про здоров’я, огляд і інші документи. Що ще приховує розхвалений завод? Дивіться в шоу «Таємний агент» 3 сезон 5 випуск.</p><p>На жаль, захистити себе та своїх рідних від злоякісного напою дуже важко. Журналісти пост-шоу «Таємний агент» 18.03.2019 провели опитування серед українських споживачів. Головне питання: чи зможуть українці на око розпізнати сік від його підробки? Натуральний напій наша журналіста вже віднайшла, а імітацію соку допомагав робити шеф-кухар Євген Клопотенко.</p><p>Хочете дізнатися, що з цього вийшло? Дивіться онлайн «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 5 випуск разом із Teleportal.</p><p>Пропустили інші випуску? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3/vipusk-4">«Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 4 випуск</a>.</p>

Райська насолода чи смерть для організму: перевірка якості соків

Всі випуски | Сезон 3

Райська насолода чи смерть для організму: перевірка якості соків

Сік і соковмісні напої — улюблені смаколики не тільки дітей, а й дорослих. Втамовувати спрагу ними приємніше, ніж простою водою. Та чи завжди ми впевнені, що п’ємо не «отруту»? Про це дізнавалися ведучі «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон у 5 випуску.

Допомагав з’ясувати якість і користь вітчизняних соків у проекті «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 5 випуск від 18.03.2019 виконавчий директор вінницького заводу з виробництва соків Олег Гончарук. Андрія Шабанова й Ірину Хоменко цікавило одне питання: як упродовж 20 років бізнес Олега тримається на плаву? Як і кожен керівник, Олег Гончарук презентував свій завод із найкращого боку: якісне обладнання, компетентні працівники, європейські стандарти, міжнародні технології. На словах усе дуже правильно звучить. Але таємні агенти в пост-шоу 3 сезон 5 випуск підняли завісу виробництва соків.

У студії «Таємний агент» пост-шоу 18.03.2019 була ще одна людина, яка надзвичайно добре знається на контролі та якості заводу Олега. Це таємний агент Олександра Башкатова. Дівчина працювала під прикриттям лаборанта в «серці контролю» виробництва — відділі перевірки якості продукту. Не встигла Саша описати процес перевірки соків, як рожеві окуляри від слів Олег Гончарука впали. Таємного агента влаштували лаборантом без досвіду роботи! Навіть більше, в Олександри не взяли жодної довідки про здоров’я, огляд і інші документи. Що ще приховує розхвалений завод? Дивіться в шоу «Таємний агент» 3 сезон 5 випуск.

На жаль, захистити себе та своїх рідних від злоякісного напою дуже важко. Журналісти пост-шоу «Таємний агент» 18.03.2019 провели опитування серед українських споживачів. Головне питання: чи зможуть українці на око розпізнати сік від його підробки? Натуральний напій наша журналіста вже віднайшла, а імітацію соку допомагав робити шеф-кухар Євген Клопотенко.

Хочете дізнатися, що з цього вийшло? Дивіться онлайн «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 5 випуск разом із Teleportal.

Пропустили інші випуску? Переходьте за посиланням і дивіться «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 4 випуск.