Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Посмакувати й отруїтися: перевірка якості морепродуктів
<p>Морепродукти — це джерело вітамінів і мінералів. Не кожен може дозволити собі придбати й поласувати свіжими мідіями, раками, кальмарами чи креветками. Найбільше пощастило жителям морських міст. Усім іншим приходиться купувати морепродукти у звичайних магазинах чи ресторанах. Але чи «не грішать» продавці, пропонуючи нам неякісний товар? Шукала правду команда пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон.</p><p>Тема в пост-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3">«Таємний агент» 3 сезон</a> 7 випуск від 01.04.2019 доволі делікатна. Щоб зрозуміти всі тонкощі такого бізнесу, <a href="https://teleportal.ua/person/irina-khomenko">Ірина Хоменко</a> й <a href="https://teleportal.ua/person/andriy-shabanov">Андрій Шабанов</a> запросили в студію пост-шоу власників гастро-лавок Миколу Люлько і Дмитра Кострубіна. Виявилося, їхній заклад уже вдруге на перевірці! Минулого року команда пост-шоу «Таємний агент» уже проводила ревізію на кухні ресторану. Тоді виявили ну дуже багато порушень: бруд, «підгулявші» продукти, грубі помилки розморожування риби. Аж волосся дибки стає від почутого! Цікаво, чи зможе пережити заклад Миколи і Дмитра другу перевірку? Дізнайтеся в проекті «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 7 випуск.</p><p>Проте перевірка застала не тільки ресторани й магазини, але і службу доставки. Саме такий спосіб поласувати смачненьким дуже популярний в Україні. Журналістка Тетяна Сорокоус у пост-шоу «Таємний агент» 01.04.2019 вирішила перевірити якість і свіжість морепродуктів, а головне умови, у яких розвозять делікатеси. Правила прості: головне, щоб був холодильник, бо морепродукти швидко псуються. Але те, що побачила Таня, зовсім не вкладається в голові! Кур’єр у целофанових пакетах, без холодильника привіз їй страви! Пояснення керівництва дивіться в пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 7 випуск.</p><p>Щоб уберегти вас від неякісних делікатесів, команда проекту «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон провела експеримент і визначила, як розпізнати свіжі морепродукти від залежаних. Хочете дізнатися результати? Дивіться онлайн пост-шоу «Таємний агент» 01.04.2019 разом з Teleportal.ua.</p><p>Пропустили інші випуску? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3/vipusk-6">«Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 6 випуск</a>.</p>

Посмакувати й отруїтися: перевірка якості морепродуктів

Всі випуски | Сезон 3

Посмакувати й отруїтися: перевірка якості морепродуктів

Морепродукти — це джерело вітамінів і мінералів. Не кожен може дозволити собі придбати й поласувати свіжими мідіями, раками, кальмарами чи креветками. Найбільше пощастило жителям морських міст. Усім іншим приходиться купувати морепродукти у звичайних магазинах чи ресторанах. Але чи «не грішать» продавці, пропонуючи нам неякісний товар? Шукала правду команда пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон.

Тема в пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 7 випуск від 01.04.2019 доволі делікатна. Щоб зрозуміти всі тонкощі такого бізнесу, Ірина Хоменко й Андрій Шабанов запросили в студію пост-шоу власників гастро-лавок Миколу Люлько і Дмитра Кострубіна. Виявилося, їхній заклад уже вдруге на перевірці! Минулого року команда пост-шоу «Таємний агент» уже проводила ревізію на кухні ресторану. Тоді виявили ну дуже багато порушень: бруд, «підгулявші» продукти, грубі помилки розморожування риби. Аж волосся дибки стає від почутого! Цікаво, чи зможе пережити заклад Миколи і Дмитра другу перевірку? Дізнайтеся в проекті «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 7 випуск.

Проте перевірка застала не тільки ресторани й магазини, але і службу доставки. Саме такий спосіб поласувати смачненьким дуже популярний в Україні. Журналістка Тетяна Сорокоус у пост-шоу «Таємний агент» 01.04.2019 вирішила перевірити якість і свіжість морепродуктів, а головне умови, у яких розвозять делікатеси. Правила прості: головне, щоб був холодильник, бо морепродукти швидко псуються. Але те, що побачила Таня, зовсім не вкладається в голові! Кур’єр у целофанових пакетах, без холодильника привіз їй страви! Пояснення керівництва дивіться в пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 7 випуск.

Щоб уберегти вас від неякісних делікатесів, команда проекту «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон провела експеримент і визначила, як розпізнати свіжі морепродукти від залежаних. Хочете дізнатися результати? Дивіться онлайн пост-шоу «Таємний агент» 01.04.2019 разом з Teleportal.ua.

Пропустили інші випуску? Переходьте за посиланням і дивіться «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 6 випуск.