Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Залікувати до смерті: як зберегти здоров’я після огляду лікаря?
<p>Проблема для кожної людини — захворіти в невдалий момент. На допомогу в таких випадках приходить українська медицина. Лікарі, рецепти, аналізи, черги — це пекло мусить пройти людина, аби отримати бажане лікування. Але чи ми можемо на 100 % довіряти вітчизняній медицині? Відповідь шукали ведучі пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон.</p> <p>Щоб запевнити в якості й надійності медичних послуг, студію <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3">«Таємний агент» пост-шоу 3 сезон</a> 8 випуск від 08.04.2019 завітали заступник головного лікаря Олександр Береговий і голова наглядової ради Анатолій Велімовський. Виявилося, лікарня, яка потрапила під приціл таємних агентів у 8 випуску, одна з найбільших в Києві. Понад півтори тисячі співробітників, десятки відділень і майже 200 пацієнтів, які щодня надходять до лікарні. Цифри нереальні! Як з таким об'ємом справляються працівники? Чи надають кожному пацієнтові належні медпослуги? Дізнайтеся в проекті «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 8 випуск.</p> <p>Олександр і Анатолій не лукавили. На питання Ірини Хоменко про достатню кількість ліків і обладнання вони не заперечували, що ними лікарня не забезпечена за певними причинами. Ірина в 8 випуску пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон підняла «болючу тему» стерильності палат і медичних кабінетів. Реакція гостів студії вразила навіть досвідчених експертів! Подробиці в сьогоднішньому випуску.</p> <p>А те, що побачив наш таємний агент у пост-шоу 8 випуск просто не вкладається в голові: брудні інструменти, непрофесійність лікарів і медсестер, байдужість до пацієнтів! Які ще «сюрпризи» приховує лікарня?</p> <p>Проте це тільки початок. Команда «Таємний агент» пост-шоу 08.04.2019 провела специфічний експеримент. Основне, що потрібно з’ясувати: чи сумлінно в лабораторіях перевіряють аналізи? Для цього три баночки наповнили чаєм! Цікаво, чи зможуть лікарі виявити фейкові аналізи? Результати розслідування дивіться онлайн в пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 8 випуск разом з Teleportal.ua</p> <p>Пропустили інші випуски? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3/vipusk-7">«Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 7 випуск</a>.</p>

Залікувати до смерті: як зберегти здоров’я після огляду лікаря?

Всі випуски | Сезон 3

Залікувати до смерті: як зберегти здоров’я після огляду лікаря?

Проблема для кожної людини — захворіти в невдалий момент. На допомогу в таких випадках приходить українська медицина. Лікарі, рецепти, аналізи, черги — це пекло мусить пройти людина, аби отримати бажане лікування. Але чи ми можемо на 100 % довіряти вітчизняній медицині? Відповідь шукали ведучі пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон.

Щоб запевнити в якості й надійності медичних послуг, студію «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 8 випуск від 08.04.2019 завітали заступник головного лікаря Олександр Береговий і голова наглядової ради Анатолій Велімовський. Виявилося, лікарня, яка потрапила під приціл таємних агентів у 8 випуску, одна з найбільших в Києві. Понад півтори тисячі співробітників, десятки відділень і майже 200 пацієнтів, які щодня надходять до лікарні. Цифри нереальні! Як з таким об'ємом справляються працівники? Чи надають кожному пацієнтові належні медпослуги? Дізнайтеся в проекті «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 8 випуск.

Олександр і Анатолій не лукавили. На питання Ірини Хоменко про достатню кількість ліків і обладнання вони не заперечували, що ними лікарня не забезпечена за певними причинами. Ірина в 8 випуску пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон підняла «болючу тему» стерильності палат і медичних кабінетів. Реакція гостів студії вразила навіть досвідчених експертів! Подробиці в сьогоднішньому випуску.

А те, що побачив наш таємний агент у пост-шоу 8 випуск просто не вкладається в голові: брудні інструменти, непрофесійність лікарів і медсестер, байдужість до пацієнтів! Які ще «сюрпризи» приховує лікарня?

Проте це тільки початок. Команда «Таємний агент» пост-шоу 08.04.2019 провела специфічний експеримент. Основне, що потрібно з’ясувати: чи сумлінно в лабораторіях перевіряють аналізи? Для цього три баночки наповнили чаєм! Цікаво, чи зможуть лікарі виявити фейкові аналізи? Результати розслідування дивіться онлайн в пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 8 випуск разом з Teleportal.ua

Пропустили інші випуски? Переходьте за посиланням і дивіться «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 7 випуск.