Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Життя малечі в небезпеці: перевірка дитячих лікарень
<p>Коли хворіють діти — це найбільша проблема, з якою зіштовхуються батьки. Щеплення, довідки, медогляди… Покладатися на думку стороннього лікаря доводиться частіше, ніж того хочеться. Проте чи завжди ми можемо бути впевнені в тих, кому довіряємо здоров'я і життя малюків? Про це дізналася команда пост-шоу «Таємний агент».</p> <p>Ведучі пост-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3">«Таємний агент» 3 сезон </a>9 випуск від 15.04.2019 <a href="https://teleportal.ua/person/andriy-shabanov">Андрій Шабанов</a> та <a href="https://teleportal.ua/person/irina-khomenko">Ірина Хоменко</a> намагалися розібратися: чи відповідально педіатри ставляться до своєї роботи. Для цього вони запросили в студію шоу людину, яка найчастіше контактує з дитячими лікарями, — маму двох діток Анну Мельниченко. Жінка в 9 випуску пост-шоу «Таємний агент» лікувала своїх дітей у тій лікарні, де працював наш таємний агент. Аня переконана: лікарі — професіонали своєї справи, персонал дуже привітний і ліками вони були повністю забезпечені. Щось усе підозріло ідеально…</p> <p>Проте в 9 випуску пост-шоу таємний агент Поліна Кравченко показала темну сторону дитячої лікарні. Медсестри використовують одноразове приладдя декілька разів, про рукавички тут ніхто не знає, а до хворих персонал взагалі байдужий! Шок! Що ще приховує зловіща лікарня? Дізнайтеся в проекті «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 9 випуск.</p> <p>Здивуванню експертів не було меж. Заслужений лікар України В’ячеслав Камінський у 9 випуску пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон навіть слів не міг підібрати, щоб описати цю ситуацію. І як тепер довіряти медичному персоналу?</p> <p>У студії проекту пост-шоу «Таємний агент» 15.04.2019 Ірина й Андрій затіяли очну ставку й запросили медсестру горе-лікарні Наталю Яневич. Цікаво, як пояснила жінка таку не професійну і звірську поведінку з дітьми?</p> <p>На жаль, але такі випадки частенько трапляються в практиці української медицини. Команда пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон зробила рейд перевірок і на місцеву поліклініку. Завдання полягало в тому, аби зрозуміти, як роблять огляд, вакцинацію та аналізи діткам. Те, що відбувалося в кабінетах поліклініки, обурило і вразило всіх присутніх у студії! Хочете дізнатися подробиці перевірки? Дивіться онлайн пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 9 випуск на Teleportal.ua.</p> <p>Пропустили інші випуски? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3/vipusk-8">«Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 8 випуск</a>.</p>

Життя малечі в небезпеці: перевірка дитячих лікарень

Всі випуски | Сезон 3

Життя малечі в небезпеці: перевірка дитячих лікарень

Коли хворіють діти — це найбільша проблема, з якою зіштовхуються батьки. Щеплення, довідки, медогляди… Покладатися на думку стороннього лікаря доводиться частіше, ніж того хочеться. Проте чи завжди ми можемо бути впевнені в тих, кому довіряємо здоров'я і життя малюків? Про це дізналася команда пост-шоу «Таємний агент».

Ведучі пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 9 випуск від 15.04.2019 Андрій Шабанов та Ірина Хоменко намагалися розібратися: чи відповідально педіатри ставляться до своєї роботи. Для цього вони запросили в студію шоу людину, яка найчастіше контактує з дитячими лікарями, — маму двох діток Анну Мельниченко. Жінка в 9 випуску пост-шоу «Таємний агент» лікувала своїх дітей у тій лікарні, де працював наш таємний агент. Аня переконана: лікарі — професіонали своєї справи, персонал дуже привітний і ліками вони були повністю забезпечені. Щось усе підозріло ідеально…

Проте в 9 випуску пост-шоу таємний агент Поліна Кравченко показала темну сторону дитячої лікарні. Медсестри використовують одноразове приладдя декілька разів, про рукавички тут ніхто не знає, а до хворих персонал взагалі байдужий! Шок! Що ще приховує зловіща лікарня? Дізнайтеся в проекті «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 9 випуск.

Здивуванню експертів не було меж. Заслужений лікар України В’ячеслав Камінський у 9 випуску пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон навіть слів не міг підібрати, щоб описати цю ситуацію. І як тепер довіряти медичному персоналу?

У студії проекту пост-шоу «Таємний агент» 15.04.2019 Ірина й Андрій затіяли очну ставку й запросили медсестру горе-лікарні Наталю Яневич. Цікаво, як пояснила жінка таку не професійну і звірську поведінку з дітьми?

На жаль, але такі випадки частенько трапляються в практиці української медицини. Команда пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон зробила рейд перевірок і на місцеву поліклініку. Завдання полягало в тому, аби зрозуміти, як роблять огляд, вакцинацію та аналізи діткам. Те, що відбувалося в кабінетах поліклініки, обурило і вразило всіх присутніх у студії! Хочете дізнатися подробиці перевірки? Дивіться онлайн пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 9 випуск на Teleportal.ua.

Пропустили інші випуски? Переходьте за посиланням і дивіться «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон 8 випуск.