Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Не відпочинок, а каторга: як літній табір може занапастити життя дітей
<p style="text-align:justify">У пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 15 випуск від 27.05.2019 <a href="https://teleportal.ua/person/irina-khomenko">Ірина Хоменко</a> й <a href="https://teleportal.ua/person/andriy-shabanov">Андрій Шабанов</a> перевіряли на міцність дитячі табори. Літо вже на носі, отже, уже час активно братися за пошуки місця відпочинку для найдорожчих людей — дітей. Оскільки такий відпочинок триває майже місяць, то важливо, щоб в таборі не тільки були гарні умови прожиття, але й професійний персонал! Як вибрати хорошу базу відпочинку, щоб догодити дитині і бути впевненим в її безпеці? Дивіться в 15 випуску <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3">«Таємний агент» пост-шоу 3 сезон</a>.</p> <p style="text-align:justify">До розслідування команду проекту підштовхнула страшна статистика: за два роки в українських таборах сталися катастрофи неймовірного масштабу з летальними наслідками. Пожежі, отруєння, скалічене здоров’я… Хто ж винен у цьому: недбальство персоналу чи байдужість керівництва? Можливо, застарілий стан будівель? Щоб краще зрозуміти, чому досі, у 21 столітті, дітей не можуть захистити на відпочинку, до студії пост-шоу «Таємний агент» 27.05.2019 запросили директора одного з дитячих таборів Олександра Бандалюка.</p> <p style="text-align:justify">Як справжній керівник, Олександр презентував свою структуру з найкращої сторони: професійні вихователі, оновленні будівлі та повний пакет для оздоровлення дітей. Але як усе було насправді? Таємний агент Анастасія Баздирєва в 15 випуску пост-шоу розповіла й показала всю правду про розхвалений табір: відсутність охорони, дірка в паркані для «вилазок» із території, байдужість вожатих! Що ще приховує горе-табір? Дізнайтеся за мить!</p> <p style="text-align:justify">Коли мова зайшла про дозвілля неповнолітніх дітей у таборі, то в експертів і глядачів «Таємний агент» пост-шоу 15 випуск аж волосся стало дибки: алкоголь, сигарети й навіть наркотики! Це просто неприпустимо для оздоровчих таборів! Батьки довіряють найдорожче в надії на те, що діти з користю проведуть літні канікули! Як таку халатність пояснило керівництво табору? Не гайте часу — дивіться онлайн пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 15 випуск від 27.05.2019 на сайті Teleportal.ua. Захистіть своїх дітей!</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taemniy-agent-post-shou/sezon-3/vypusk-14">пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 14 випуск</a>.</p>

Не відпочинок, а каторга: як літній табір може занапастити життя дітей

Всі випуски | Сезон 3

Не відпочинок, а каторга: як літній табір може занапастити життя дітей

У пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 15 випуск від 27.05.2019 Ірина Хоменко й Андрій Шабанов перевіряли на міцність дитячі табори. Літо вже на носі, отже, уже час активно братися за пошуки місця відпочинку для найдорожчих людей — дітей. Оскільки такий відпочинок триває майже місяць, то важливо, щоб в таборі не тільки були гарні умови прожиття, але й професійний персонал! Як вибрати хорошу базу відпочинку, щоб догодити дитині і бути впевненим в її безпеці? Дивіться в 15 випуску «Таємний агент» пост-шоу 3 сезон.

До розслідування команду проекту підштовхнула страшна статистика: за два роки в українських таборах сталися катастрофи неймовірного масштабу з летальними наслідками. Пожежі, отруєння, скалічене здоров’я… Хто ж винен у цьому: недбальство персоналу чи байдужість керівництва? Можливо, застарілий стан будівель? Щоб краще зрозуміти, чому досі, у 21 столітті, дітей не можуть захистити на відпочинку, до студії пост-шоу «Таємний агент» 27.05.2019 запросили директора одного з дитячих таборів Олександра Бандалюка.

Як справжній керівник, Олександр презентував свою структуру з найкращої сторони: професійні вихователі, оновленні будівлі та повний пакет для оздоровлення дітей. Але як усе було насправді? Таємний агент Анастасія Баздирєва в 15 випуску пост-шоу розповіла й показала всю правду про розхвалений табір: відсутність охорони, дірка в паркані для «вилазок» із території, байдужість вожатих! Що ще приховує горе-табір? Дізнайтеся за мить!

Коли мова зайшла про дозвілля неповнолітніх дітей у таборі, то в експертів і глядачів «Таємний агент» пост-шоу 15 випуск аж волосся стало дибки: алкоголь, сигарети й навіть наркотики! Це просто неприпустимо для оздоровчих таборів! Батьки довіряють найдорожче в надії на те, що діти з користю проведуть літні канікули! Як таку халатність пояснило керівництво табору? Не гайте часу — дивіться онлайн пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 15 випуск від 27.05.2019 на сайті Teleportal.ua. Захистіть своїх дітей!

Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться пост-шоу «Таємний агент» 3 сезон 14 випуск.