Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Таємний агент

Сезон 3

Таємні агенти під прикриттям влаштовуються на роботу в мережі роздрібної торгівлі, на ринки та велике виробництво, щоб своїми очима побачити: які продукти й товари продають українцеві? І дізнатися, як захистити своє здоров'я?

Всі випуски: Сезон 3

Таємний агент

Таємні агенти під прикриттям влаштовуються на роботу в мережі роздрібної торгівлі, на ринки та велике виробництво, щоб своїми очима побачити: які продукти й товари продають українцеві? І дізнатися, як захистити своє здоров'я?

У шоу «Таємний агент» Нового каналу ти побачиш резонансні журналістські розслідування і сенсаційні відкриття. Кожен випуск проекту присвячений одній із 15 сфер: послуг, виробництва, охорони здоров'я й інше. Глядачі зможуть побачити очима звичайного працівника, із чого роблять м'ясо- і молокопродукти, як зберігають товари в магазинах, як зважують і як оцінюють ваші покупки. Дивитися «Таємний агент» - значить отримати унікальну можливість зазирнути за лаштунки всіх організацій і структур, чиї двері ми відкриваємо кожен день, чию їжу ми готуємо вечорами і з чиїх чашок п'ємо свій гарячий чай.

Як таємні агенти вибирають об'єкти для перевірки?

Відчайдушну команду сміливих журналістів, для яких не існує перешкод і секретів, очолює ведуча Катерина Павлюченко. Вона точно знає все про скандали та розслідування з проекту «Абзац!», а також володіє премудростями лайфхаків, як прожити на стипендію та зробити морозиво з серветок, після участі в шоу «Дешево та сердито». Тому Катя відразу чує, де запахло смаженим...

На етапі вибору об'єктів перевірок вона зі своєю командою переглядає сотні відгуків і коментарів у Мережі, скарг споживачів і резонансних новин. «Щастить» не тільки тим, у кого все погано, а й тим, хто регулярно отримує тонни лайків і подяк. Шоу «Таємний агент» - не тільки «копирсачі бруду», а й люди, які хочуть показати, які дії забезпечують бізнесу і прибуток, і задоволеного покупця.

Що ще корисного можна дізнатися, якщо дивитися шоу «Таємний агент»?

В ефірі проекту фахівці навчать звичайних споживачів, як у домашніх умовах оцінити якість продукту. На екрані ви побачите таємне життя дитячих таборів і садочків, зможете оцінити, наскільки відповідально поліклініки та лікарні ставляться до здоров'я своїх пацієнтів.

Корисно буде і зруйнувати свої стереотипи з приводу виробників. Найчастіше в народі часто ходять страшні байки із чого, наприклад, зроблена ковбаса, чим годують курей або як безвідповідально виробляють електроприлади. Разом із «Таємним агентом» можна буде легко відокремити правду від брехні.

У шоу вже є два знятих сезони. Поспішаємо потішити, що 3 сезон ти зможеш подивитися на Телепорталі вже в лютому 2019 року, не залежно від часу ефіру і твого місцезнаходження, із ПК, планшета або телефону!