Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Безпека фуд-кортів і бістро: міф чи реальність?
<p>Кожен раз, приходячи до ресторану, кафе або бістро ми несвідомо довіряємо співробітникам своє здоров'я. Красивий інтер'єр і на перший погляд чистота залу вселяють оманливу впевненість, що нас годують безпечною їжею. Чи це так? І чи можна бути настільки наївними? Відповіді дасть новий випуск шоу «Таємний агент» 25.02.2019.</p> <p>Сьогодні в гостро соціальному проекті Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3">«Таємний агент» 3 сезон</a> 2 випуск Вероніка Яресько влаштувалася кухарем у їдальню прямо в центрі Києва! Бістро обслуговує великий потік офісних співробітників і гостей столиці, які люблять пообідати традиційними українськими стравами. Допоможе їй з перевіркою Євгенія Маркова – кухар із 20-річним стажем і учасниця 8 сезону шоу «Зважені та щасливі» на СТБ. Ще один Таємний агент Настя Баздирєва віддасть продукцію київської їдальні на експертизу. А пробивна ведуча Катерина Павлюченко поділиться з глядачами секретом, як дізнатися повний склад страв, які нам пропонують заклади громадського харчування. Подивимося, що вони знайдуть!</p> <p>Збираючись на перевірку у 2 випуску «Таємний агент» дівчата не розраховували побачити так багато неприємних знахідок! Коли Вероніці сказали, що співробітники «живуть на роботі», вона сприйняла цю новину, як наявність тотальних переробок. Але прийшовши на кухню, зрозуміла – ні, кухарі дійсно живуть прямо біля робочих поверхонь! Над і на каструлях сохне їхній одяг і білизна, на полицях із сухими продуктами заховалися їхні гребінці, фени та гелі для душу, а на стільницях, де готують їжу, жінки розводять фарбу для волосся! Дивись онлайн Таємний агент 2 випуск і дізнайся, що відбувається в закладі вночі і які сусіди завелися в бістро?..</p> <p>З яких продуктів готують страви? Як розморожують м'ясо? І чи дозволяють собі годувати гостей вчорашніми залишками? Побачене шокувало навіть досвідчену Катю Павлюченко! У 4 сезоні шоу «Таємний агент» (Новий канал) вона прийшла в бістро на Хрещатику з відкритою перевіркою. Як відреагував персонал і власники закладу? Дивись уже сьогодні ввечері!</p> <p>Не пропусти несподіване розкриття таємного агента! Чи зможе Вероніка уникнути небезпеки? І яких паразитів знайшли в їжі і на поверхні немитого посуду із їдальні в лабораторії?</p> <p>Дивись онлайн «Таємний агент» 3 сезон 2 випуск від 25.02.2019 на сайті Teleportal.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3/vipusk-1">«Таємний агент» 3 сезон 1 випуск</a> про приховане життя торгово-розважальних центрів!</p>

Безпека фуд-кортів і бістро: міф чи реальність?

Всі випуски: дивись з початку сезону

Безпека фуд-кортів і бістро: міф чи реальність?

Кожен раз, приходячи до ресторану, кафе або бістро ми несвідомо довіряємо співробітникам своє здоров'я. Красивий інтер'єр і на перший погляд чистота залу вселяють оманливу впевненість, що нас годують безпечною їжею. Чи це так? І чи можна бути настільки наївними? Відповіді дасть новий випуск шоу «Таємний агент» 25.02.2019.

Сьогодні в гостро соціальному проекті Нового каналу «Таємний агент» 3 сезон 2 випуск Вероніка Яресько влаштувалася кухарем у їдальню прямо в центрі Києва! Бістро обслуговує великий потік офісних співробітників і гостей столиці, які люблять пообідати традиційними українськими стравами. Допоможе їй з перевіркою Євгенія Маркова – кухар із 20-річним стажем і учасниця 8 сезону шоу «Зважені та щасливі» на СТБ. Ще один Таємний агент Настя Баздирєва віддасть продукцію київської їдальні на експертизу. А пробивна ведуча Катерина Павлюченко поділиться з глядачами секретом, як дізнатися повний склад страв, які нам пропонують заклади громадського харчування. Подивимося, що вони знайдуть!

Збираючись на перевірку у 2 випуску «Таємний агент» дівчата не розраховували побачити так багато неприємних знахідок! Коли Вероніці сказали, що співробітники «живуть на роботі», вона сприйняла цю новину, як наявність тотальних переробок. Але прийшовши на кухню, зрозуміла – ні, кухарі дійсно живуть прямо біля робочих поверхонь! Над і на каструлях сохне їхній одяг і білизна, на полицях із сухими продуктами заховалися їхні гребінці, фени та гелі для душу, а на стільницях, де готують їжу, жінки розводять фарбу для волосся! Дивись онлайн Таємний агент 2 випуск і дізнайся, що відбувається в закладі вночі і які сусіди завелися в бістро?..

З яких продуктів готують страви? Як розморожують м'ясо? І чи дозволяють собі годувати гостей вчорашніми залишками? Побачене шокувало навіть досвідчену Катю Павлюченко! У 4 сезоні шоу «Таємний агент» (Новий канал) вона прийшла в бістро на Хрещатику з відкритою перевіркою. Як відреагував персонал і власники закладу? Дивись уже сьогодні ввечері!

Не пропусти несподіване розкриття таємного агента! Чи зможе Вероніка уникнути небезпеки? І яких паразитів знайшли в їжі і на поверхні немитого посуду із їдальні в лабораторії?

Дивись онлайн «Таємний агент» 3 сезон 2 випуск від 25.02.2019 на сайті Teleportal.

Пропустив попередній випуск? Переходь за посиланням і дивись онлайн «Таємний агент» 3 сезон 1 випуск про приховане життя торгово-розважальних центрів!