Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Перевірка дитячих садків: як захистити чадо від гнилих обідів і жорстоких вихователів
<p>Працюючим батькам без дитячого садка нікуди! Залишаючи малюка під наглядом кваліфікованих фахівців, хочеться, щоб вони ставилися до дитини уважно та ніжно, як би це зробила рідна мама. Але чи виправдовує персонал дитячих садків довіру батьків? Дізнається шоу «Таємний агент» (Новий канал).</p> <p>Дивись сьогодні в проекті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3">«Таємний агент» 3 сезон</a> 3 випуск від 04.03.2019 приховані перевірки в закладах дошкільної освіти Луцька та Києва. Чи виправилися садки після сюжету в 1 сезоні «Таємний агент», який подивилися більше половини мільйона українців і висловили свою незгоду. У новому випуску Каріна Бєлова влаштувалася на роботу кухарем і нянею, щоб оцінити з яких продуктів готують обіди дітям, як за ними дивляться і які виховні методи використовують. А Христина Пасічник відкрито прийде до завідувачів садками й запитає, чи знають працівники закладу, як уберегти дітей від інфекцій і зовнішніх небезпек.</p> <p>Те, що побачили журналісти Нового каналу в шоу «Таємний агент» 3 випуск шокує! На кухнях суцільно готують в емальованому й алюмінієвому посуді, який не рекомендований державними нормами! У каструлях – гнила картопля, капуста та яблука. Унітази в групах не працюють – і діти змушені жити серед неприємного запаху й без можливості сходити до вбиральні. Про гарячу воду в кранах малюки і не чули! Що ще приховують дитячі садки – дізнайся в шоу «Таємний агент» 04.03.2019.</p> <p>У 3 випуску «Таємний агент» дивись, як вихователі відреагують на вошей у дитини? Хто проводить медогляд дітей, поки медсестра в декретній відпустці? І як карають дітлахів в українських садках?</p> <p>Таємний агент Нового каналу Каріна Бєлова цілий день пропрацювала нянею. Вона побачила, як халатно вихователі ставляться до своїх обов'язків: абсолютно не дивляться за дітьми, вищипують брови на робочому місці і наводять «марафет» до побачень, лаються нецензурною лексикою... Це тільки верхівка айсберга!</p> <p>Хочеш дізнатися, як убезпечити свою дитину та кому з вихователів можна довіряти? Дивись онлайн «Таємний агент» 3 сезон 3 випуск на Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Дізнайся, як готують їжу в закладах громадського харчування і чи можна їсти в українських бістро – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3/vipusk-2">«Таємний агент» 3 сезон 2 випуск</a>.</p>

Перевірка дитячих садків: як захистити чадо від гнилих обідів і жорстоких вихователів

Всі випуски: дивись з початку сезону

Перевірка дитячих садків: як захистити чадо від гнилих обідів і жорстоких вихователів

Працюючим батькам без дитячого садка нікуди! Залишаючи малюка під наглядом кваліфікованих фахівців, хочеться, щоб вони ставилися до дитини уважно та ніжно, як би це зробила рідна мама. Але чи виправдовує персонал дитячих садків довіру батьків? Дізнається шоу «Таємний агент» (Новий канал).

Дивись сьогодні в проекті «Таємний агент» 3 сезон 3 випуск від 04.03.2019 приховані перевірки в закладах дошкільної освіти Луцька та Києва. Чи виправилися садки після сюжету в 1 сезоні «Таємний агент», який подивилися більше половини мільйона українців і висловили свою незгоду. У новому випуску Каріна Бєлова влаштувалася на роботу кухарем і нянею, щоб оцінити з яких продуктів готують обіди дітям, як за ними дивляться і які виховні методи використовують. А Христина Пасічник відкрито прийде до завідувачів садками й запитає, чи знають працівники закладу, як уберегти дітей від інфекцій і зовнішніх небезпек.

Те, що побачили журналісти Нового каналу в шоу «Таємний агент» 3 випуск шокує! На кухнях суцільно готують в емальованому й алюмінієвому посуді, який не рекомендований державними нормами! У каструлях – гнила картопля, капуста та яблука. Унітази в групах не працюють – і діти змушені жити серед неприємного запаху й без можливості сходити до вбиральні. Про гарячу воду в кранах малюки і не чули! Що ще приховують дитячі садки – дізнайся в шоу «Таємний агент» 04.03.2019.

У 3 випуску «Таємний агент» дивись, як вихователі відреагують на вошей у дитини? Хто проводить медогляд дітей, поки медсестра в декретній відпустці? І як карають дітлахів в українських садках?

Таємний агент Нового каналу Каріна Бєлова цілий день пропрацювала нянею. Вона побачила, як халатно вихователі ставляться до своїх обов'язків: абсолютно не дивляться за дітьми, вищипують брови на робочому місці і наводять «марафет» до побачень, лаються нецензурною лексикою... Це тільки верхівка айсберга!

Хочеш дізнатися, як убезпечити свою дитину та кому з вихователів можна довіряти? Дивись онлайн «Таємний агент» 3 сезон 3 випуск на Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Дізнайся, як готують їжу в закладах громадського харчування і чи можна їсти в українських бістро – переходь за посиланням і дивись «Таємний агент» 3 сезон 2 випуск.