Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перевірка рейсового транспорту: гниле залізо, п'яні механіки і гонщики-водії
<p>Життя сучасної людини важко уявити без транспортних засобів. У більшості українців ранок починається з дороги на роботу в громадській маршрутці. Рейсові автобуси між містами – теж звичні для багатьох людей, які регулярно їздять до родичів або змушені заробляти не за місцем проживання. У новому випуску «Таємний агент» 11.03.2019 дізнайся, наскільки безпечно користуватися послугами українських перевізників? І як кожен день ми через незнання ризикуємо власним життям?</p> <p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3">«Таємний агент» 3 сезон</a> 4 випуск журналісти-розслідувачі Каріна Бєлова, Христина Пасічник і Катя Павлюченко перевірили громадський транспорт і автостанції. Виявилося, працюють вокзали ще за старою радянською схемою. Комп'ютери в касирів настільки старі, що багато сучасних дітей бачили їх тільки в музеях і на виставках. Звичайно, техніка зависає і гальмує, постійно затримуючи продаж квитків. Де заплатити за право на проїзд у такому разі і отримати талон? Дізнайся в шоу Нового каналу «Таємний агент» 4 випуск.</p> <p>Чекати свій рейс на автостанціях теж заняття не для людей зі слабкими нервами. Який рівень чистоти покаже прилад? І від яких найзабрудненіших місць варто триматися подалі? Покаже Христина Пасічник. Вона прийде на Центральний автовокзал столиці з інспектором Державної служби України з питань безпеки на транспорті і дізнається:</p> <ul> <li>якими автобусами мають право перевозити людей у рейсах понад 150 км;</li> <li>що означають жовті номери;</li> <li>які документи повинні бути у водія, крім стандартних прав, страховки і бланка про проходження технічного огляду?</li> </ul> <p>У 4 випуску шоу «Таємний агент» Катя Павлюченко влаштує справжнє переслідування рейсового автобуса і зафіксує всі порушення ПДР, які він зробив. Дивись уже сьогодні ввечері: навіщо журналістці знадобилася підмога поліції? І чи зміг пройти перевірку водій цієї маршрутки?</p> <p>Крім того, у шоу «Таємний агент» 3 сезон 4 випуск допомагати Новому каналу в розслідуванні будуть автомеханік Женя Бабинов і водій Василь Заєць. Вони покажуть, у якому стані знаходяться рейсові автобуси, чому їх деталі вчасно не міняють і чи проводять насправді ТО перед виїздом?</p> <p>Дивись онлайн «Таємний агент» 4 випуск від 11.03.2019 на сайті Teleportal.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Переходь за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3/vipusk-3">«Таємний агент» 3 сезон 3 випуск</a> і дивись онлайн, як працюють дитячі садки в Україні.</p>

Перевірка рейсового транспорту: гниле залізо, п'яні механіки і гонщики-водії

Всі випуски | Сезон 3

Перевірка рейсового транспорту: гниле залізо, п'яні механіки і гонщики-водії

Життя сучасної людини важко уявити без транспортних засобів. У більшості українців ранок починається з дороги на роботу в громадській маршрутці. Рейсові автобуси між містами – теж звичні для багатьох людей, які регулярно їздять до родичів або змушені заробляти не за місцем проживання. У новому випуску «Таємний агент» 11.03.2019 дізнайся, наскільки безпечно користуватися послугами українських перевізників? І як кожен день ми через незнання ризикуємо власним життям?

У шоу «Таємний агент» 3 сезон 4 випуск журналісти-розслідувачі Каріна Бєлова, Христина Пасічник і Катя Павлюченко перевірили громадський транспорт і автостанції. Виявилося, працюють вокзали ще за старою радянською схемою. Комп'ютери в касирів настільки старі, що багато сучасних дітей бачили їх тільки в музеях і на виставках. Звичайно, техніка зависає і гальмує, постійно затримуючи продаж квитків. Де заплатити за право на проїзд у такому разі і отримати талон? Дізнайся в шоу Нового каналу «Таємний агент» 4 випуск.

Чекати свій рейс на автостанціях теж заняття не для людей зі слабкими нервами. Який рівень чистоти покаже прилад? І від яких найзабрудненіших місць варто триматися подалі? Покаже Христина Пасічник. Вона прийде на Центральний автовокзал столиці з інспектором Державної служби України з питань безпеки на транспорті і дізнається:

  • якими автобусами мають право перевозити людей у рейсах понад 150 км;
  • що означають жовті номери;
  • які документи повинні бути у водія, крім стандартних прав, страховки і бланка про проходження технічного огляду?

У 4 випуску шоу «Таємний агент» Катя Павлюченко влаштує справжнє переслідування рейсового автобуса і зафіксує всі порушення ПДР, які він зробив. Дивись уже сьогодні ввечері: навіщо журналістці знадобилася підмога поліції? І чи зміг пройти перевірку водій цієї маршрутки?

Крім того, у шоу «Таємний агент» 3 сезон 4 випуск допомагати Новому каналу в розслідуванні будуть автомеханік Женя Бабинов і водій Василь Заєць. Вони покажуть, у якому стані знаходяться рейсові автобуси, чому їх деталі вчасно не міняють і чи проводять насправді ТО перед виїздом?

Дивись онлайн «Таємний агент» 4 випуск від 11.03.2019 на сайті Teleportal.

Пропустив попередній випуск? Переходь за посиланням «Таємний агент» 3 сезон 3 випуск і дивись онлайн, як працюють дитячі садки в Україні.