Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Що підмішують у соки українські виробники?
<p>Кожен хоче бути здоровим і розуміє, що важливо вживати вітаміни для підтримки організму. А де їх найбільше? Звичайно, в овочах і фруктах! Багато людей звикли починати день саме зі склянки соку. Але наскільки ми можемо бути впевнені, що в пачці дійсно корисний напій? Дізнається «Таємний агент» 18.03.2019.</p> <p>У новому журналістському розслідуванні шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3">«Таємний агент» 3 сезон</a> 5 випуск дівчата під керівництвом Катерини Павлюченко проникнуть у саме серце виробництва соків і солодкої води, щоб побачити: що виробники підмішують у банки? Крім того, таємний агент попрацює в торговому центрі в кіоску, що продає свіжовичавлені фреші. Які продукти вони використовують для приготування соків, чим і як часто миють обладнання? Дізнайся в шоу «Таємний агент» 5 випуск.</p> <p>Журналісти влаштуються працювати на завод, що виробляє соки та солодкі сильногазовані напої. Перевірять, як відділ кадрів проводить співбесіду і чи можна влаштуватися на підприємство без медичної книжки. У новому епізоді глядач побачить наскільки чисто на складах, у яку тару наливають воду і що в неї підмішують. «Таємний агент» (Новий канал) звернув увагу, що в моду увійшло додавати в солодкі напої сік і рекламувати продукцію, як більш натуральну й безпечну. Чи є в пляшці хоча б крапля обіцяного? Дивись «Таємний агент» онлайн.</p> <p>Солодка вода особливо популярна серед школярів. Скільки би батьки не лаяли, ласуни все одно балують себе «газованою водою». Тому так важливо, щоб продукція максимально не шкодила здоров'ю. Міф це чи реальність на українському просторі? Відповідь у 5 випуску 3 сезону «Таємний агент».</p> <p>А також не пропусти перевірку роботи фреш-барів. Якими забороненими миючими засобами користуються продавці? І чи можуть вони довести вас до лікарняного ліжка?</p> <p>Дивись онлайн «Таємний агент» 5 випуск від 18.03.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3/vipusk-4">Таємний агент 3 сезон 4 випуск</a> про перевірки міжміського транспорту.</p>

Що підмішують у соки українські виробники?

Всі випуски | Сезон 3

Що підмішують у соки українські виробники?

Кожен хоче бути здоровим і розуміє, що важливо вживати вітаміни для підтримки організму. А де їх найбільше? Звичайно, в овочах і фруктах! Багато людей звикли починати день саме зі склянки соку. Але наскільки ми можемо бути впевнені, що в пачці дійсно корисний напій? Дізнається «Таємний агент» 18.03.2019.

У новому журналістському розслідуванні шоу «Таємний агент» 3 сезон 5 випуск дівчата під керівництвом Катерини Павлюченко проникнуть у саме серце виробництва соків і солодкої води, щоб побачити: що виробники підмішують у банки? Крім того, таємний агент попрацює в торговому центрі в кіоску, що продає свіжовичавлені фреші. Які продукти вони використовують для приготування соків, чим і як часто миють обладнання? Дізнайся в шоу «Таємний агент» 5 випуск.

Журналісти влаштуються працювати на завод, що виробляє соки та солодкі сильногазовані напої. Перевірять, як відділ кадрів проводить співбесіду і чи можна влаштуватися на підприємство без медичної книжки. У новому епізоді глядач побачить наскільки чисто на складах, у яку тару наливають воду і що в неї підмішують. «Таємний агент» (Новий канал) звернув увагу, що в моду увійшло додавати в солодкі напої сік і рекламувати продукцію, як більш натуральну й безпечну. Чи є в пляшці хоча б крапля обіцяного? Дивись «Таємний агент» онлайн.

Солодка вода особливо популярна серед школярів. Скільки би батьки не лаяли, ласуни все одно балують себе «газованою водою». Тому так важливо, щоб продукція максимально не шкодила здоров'ю. Міф це чи реальність на українському просторі? Відповідь у 5 випуску 3 сезону «Таємний агент».

А також не пропусти перевірку роботи фреш-барів. Якими забороненими миючими засобами користуються продавці? І чи можуть вони довести вас до лікарняного ліжка?

Дивись онлайн «Таємний агент» 5 випуск від 18.03.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн Таємний агент 3 сезон 4 випуск про перевірки міжміського транспорту.