Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Морепродукти в Україні: як смачно поїсти, не потрапити на гроші та на лікарняне ліжко
<p>Поласувати морепродуктами – особливе свято для пересічного українця. Устрицями, креветками або пастою з морепродуктами ми зустрічаємо дорогих гостей або винагороджуємо себе за досягнення. Уявіть ваше розчарування, якщо від подібних ласощів скрутить живіт? Чи можна довіряти українським продавцям збереження «заморських» делікатесів? Дивись шоу «Таємний агент» 01.04.2019.</p> <p>У новому розслідуванні шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3">«Таємний агент» 3 сезон</a> 7 випуск Ніколетта Бокшан проникла на всі можливі точки продажу морепродуктів: у ресторан, на пляж і навіть на одеський Привоз. Дівчина покаже, як насправді зберігають продукцію і чи потрапляють на ваші тарілки зіпсовані креветки. Таня Сорокоус побуває на фермі з розведення устриць і дізнається, чи існують українські чорноморські устриці взагалі? Або це міф для залучення покупців? Незмінна ведуча «Таємний агент» (Новий канал) <a href="https://teleportal.ua/person/katerina-pavlyuchenko">Катерина Павлюченко</a> розповість, як протестувати свіжість морепродуктів і їхню якість.</p> <p>За кілька останніх років в Україні зафіксовано багато отруєнь продуктами моря. Жертвою неякісної їжі стала і Катерина Павлюченко. Хто винен у тому, що на тарілці покупця опиняються зіпсовані устриці: продавець або постачальник, розбиралися в шоу «Таємний агент» 7 випуск. Ніколетта була шокована результатами розслідування. У якому столичному ресторані морепродукти зберігають на вулиці прямо в провулку за будівлею? І чому зіпсовані делікатеси не списуються, а йдуть на салати та супи?</p> <p><strong>У шоу «Таємний агент» дивись викриття головного секрету Привозу: чому тутешні креветки настільки смачні, що від них не можна відірватися? Секрет у якості або спеціальних добавках?</strong></p> <p>Не пропусти, у 7 випуску таємний агент Ніколетта вперше попадеться поліції! Невже вона опиниться за гратами за незаконну торгівлю?</p> <p><strong>Усі подробиці справи про морепродукти дивись онлайн у шоу «Таємний агент» 3 сезон 7 випуск від 01.04.2019 на сайті Teleportal.ua</strong></p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3/vipusk-6">«Таємний агент» 3 сезон 6 випуск</a>.</p>

Морепродукти в Україні: як смачно поїсти, не потрапити на гроші та на лікарняне ліжко

Всі випуски | Сезон 3

Морепродукти в Україні: як смачно поїсти, не потрапити на гроші та на лікарняне ліжко

Поласувати морепродуктами – особливе свято для пересічного українця. Устрицями, креветками або пастою з морепродуктами ми зустрічаємо дорогих гостей або винагороджуємо себе за досягнення. Уявіть ваше розчарування, якщо від подібних ласощів скрутить живіт? Чи можна довіряти українським продавцям збереження «заморських» делікатесів? Дивись шоу «Таємний агент» 01.04.2019.

У новому розслідуванні шоу «Таємний агент» 3 сезон 7 випуск Ніколетта Бокшан проникла на всі можливі точки продажу морепродуктів: у ресторан, на пляж і навіть на одеський Привоз. Дівчина покаже, як насправді зберігають продукцію і чи потрапляють на ваші тарілки зіпсовані креветки. Таня Сорокоус побуває на фермі з розведення устриць і дізнається, чи існують українські чорноморські устриці взагалі? Або це міф для залучення покупців? Незмінна ведуча «Таємний агент» (Новий канал) Катерина Павлюченко розповість, як протестувати свіжість морепродуктів і їхню якість.

За кілька останніх років в Україні зафіксовано багато отруєнь продуктами моря. Жертвою неякісної їжі стала і Катерина Павлюченко. Хто винен у тому, що на тарілці покупця опиняються зіпсовані устриці: продавець або постачальник, розбиралися в шоу «Таємний агент» 7 випуск. Ніколетта була шокована результатами розслідування. У якому столичному ресторані морепродукти зберігають на вулиці прямо в провулку за будівлею? І чому зіпсовані делікатеси не списуються, а йдуть на салати та супи?

У шоу «Таємний агент» дивись викриття головного секрету Привозу: чому тутешні креветки настільки смачні, що від них не можна відірватися? Секрет у якості або спеціальних добавках?

Не пропусти, у 7 випуску таємний агент Ніколетта вперше попадеться поліції! Невже вона опиниться за гратами за незаконну торгівлю?

Усі подробиці справи про морепродукти дивись онлайн у шоу «Таємний агент» 3 сезон 7 випуск від 01.04.2019 на сайті Teleportal.ua

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Таємний агент» 3 сезон 6 випуск.