Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як лікарі вбивають здоров'я: перевірки лікарень, поліклінік і «швидких»
<p>Кожен раз, потрапляючи в заклади охорони здоров'я, ми без підстав довіряємо свій найцінніший скарб – життя – незнайомцю в халаті. Ми сподіваємося на його компетентність, на уважність і на відповідальне ставлення до даної клятви Гіппократа. У шоу «Таємний агент» 08.04.2019 дивись, чи виправдовують лікарі й медперсонал нашу довіру?</p> <p>Радимо дивитися шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3">«Таємний агент» 3 сезон</a> 8 випуск кожному! Відкриття журналістів під прикриттям не можуть не шокувати:</p> <ul> <li>дорогі імпортні медикаменти медсестри в маніпуляційних кабінетах замінюють вітчизняними аналогами, а ампули за 200 грн кладуть собі «в кишеню»;</li> <li>чистота в стерильних приміщеннях залишилася тільки в назві – кабінети не прибирають, не дезінфікують і не «кварцують»;</li> <li>біла халатність дійшла до того, що набори для крапельниць без стерилізації використовують для декількох пацієнтів під ряд!</li> </ul> <p>Чи справді медики лікують українців, або вони просто роблять вигляд? Дізнайся прямо зараз у шоу «Таємний агент» 8 випуск.</p> <p>Таня Сорокоус зважилася пройти 9 кіл пекла державної поліклініки, щоб перевірити якість медичних послуг на собі самій. Дівчина давно страждає закладенням носа, уже знає свій точний діагноз і особливості лікування. Чи повторять лікарі на держроботі те, що виявили їхні колеги з приватної поліклініки? <strong>Скільки годин (а, може, днів?) бідна Таня провела в стінах закладу, перш ніж змогла потрапити до оториноларинголога? І як на практиці працює «електронна» медицина? Усе це дивись сьогодні в шоу «Таємний агент» (Новий канал).</strong></p> <p>Пробивна і справедлива <a href="https://teleportal.ua/person/katerina-pavlyuchenko">Катерина Павлюченко</a> покаже вам, як насправді повинен проходити огляд у терапевта або сімейного лікаря. Чи знали ви, що незалежно від скарг пацієнта, лікар повинен:</p> <ul> <li>оглянути горло,</li> <li>прослухати легені,</li> <li>поміряти тиск?</li> </ul> <p>Якщо ви про такий огляд вперше чуєте, то 8 випуск «Таємний агент» 3 сезон точно для вас!</p> <p><strong>Зроби ще одне справжнє відкриття: дізнайся, як насправді беруться аналізи і як вони маркуються? Чи можете ви бути впевненими, що отримали саме свій результат?</strong> Не пропусти викриття лікарів «швидкої допомоги»! Відповіді на питання, чому карета їде так повільно і чи варто викликати її взагалі, уже в шоу «Таємний агент» 8 випуск від 08.04.2019. Дивись онлайн новий епізод на Teleportal.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Переходь за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3/vipusk-7">«Таємний агент» 3 сезон 7 випуск</a> і дивись онлайн, які морепродукти подають у ресторанах України.</p>

Як лікарі вбивають здоров'я: перевірки лікарень, поліклінік і «швидких»

Всі випуски | Сезон 3

Як лікарі вбивають здоров'я: перевірки лікарень, поліклінік і «швидких»

Кожен раз, потрапляючи в заклади охорони здоров'я, ми без підстав довіряємо свій найцінніший скарб – життя – незнайомцю в халаті. Ми сподіваємося на його компетентність, на уважність і на відповідальне ставлення до даної клятви Гіппократа. У шоу «Таємний агент» 08.04.2019 дивись, чи виправдовують лікарі й медперсонал нашу довіру?

Радимо дивитися шоу «Таємний агент» 3 сезон 8 випуск кожному! Відкриття журналістів під прикриттям не можуть не шокувати:

  • дорогі імпортні медикаменти медсестри в маніпуляційних кабінетах замінюють вітчизняними аналогами, а ампули за 200 грн кладуть собі «в кишеню»;
  • чистота в стерильних приміщеннях залишилася тільки в назві – кабінети не прибирають, не дезінфікують і не «кварцують»;
  • біла халатність дійшла до того, що набори для крапельниць без стерилізації використовують для декількох пацієнтів під ряд!

Чи справді медики лікують українців, або вони просто роблять вигляд? Дізнайся прямо зараз у шоу «Таємний агент» 8 випуск.

Таня Сорокоус зважилася пройти 9 кіл пекла державної поліклініки, щоб перевірити якість медичних послуг на собі самій. Дівчина давно страждає закладенням носа, уже знає свій точний діагноз і особливості лікування. Чи повторять лікарі на держроботі те, що виявили їхні колеги з приватної поліклініки? Скільки годин (а, може, днів?) бідна Таня провела в стінах закладу, перш ніж змогла потрапити до оториноларинголога? І як на практиці працює «електронна» медицина? Усе це дивись сьогодні в шоу «Таємний агент» (Новий канал).

Пробивна і справедлива Катерина Павлюченко покаже вам, як насправді повинен проходити огляд у терапевта або сімейного лікаря. Чи знали ви, що незалежно від скарг пацієнта, лікар повинен:

  • оглянути горло,
  • прослухати легені,
  • поміряти тиск?

Якщо ви про такий огляд вперше чуєте, то 8 випуск «Таємний агент» 3 сезон точно для вас!

Зроби ще одне справжнє відкриття: дізнайся, як насправді беруться аналізи і як вони маркуються? Чи можете ви бути впевненими, що отримали саме свій результат? Не пропусти викриття лікарів «швидкої допомоги»! Відповіді на питання, чому карета їде так повільно і чи варто викликати її взагалі, уже в шоу «Таємний агент» 8 випуск від 08.04.2019. Дивись онлайн новий епізод на Teleportal.

Пропустив попередній випуск? Переходь за посиланням «Таємний агент» 3 сезон 7 випуск і дивись онлайн, які морепродукти подають у ресторанах України.