Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дитячий буллінг в українських школах: чи є вихід?
<p style="text-align:justify">Удари підручниками, смикання за косички та хвостики, образливі прізвиська та форма в крейді – усі ці шкільні пустощі пережив кожен другий українець. Як сніжний ком, дрібні образи набирали оборот і незабаром перетворювалися в цілеспрямоване цькування. Чому дитячий булінг досі процвітає в українських школах і хто йому потурає, дізналися журналісти шоу «Таємний агент» на Новому каналі.</p> <p style="text-align:justify">Неможливо повірити, але шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3">«Таємний агент» 3 сезон</a> 10 випуск від 22.04.2019 підтвердить, що наші діти неусвідомлено продовжують калічити один одного як фізично, так і психічно. Батьки не можуть бути впевненими, що їхнє чадо залишиться в безпеці під час занять! Виявляється, деякі вчителі вважають за краще не влізати в «розбірки» на перервах, а лише спостерігають з боку за відвертим знущанням над учнями! Таємний агент 10 випуску розбереться, хто повинен пояснювати дітям межу між сміхом і жорстокістю: батьки або педагоги? І в чому причина небажання викладачів зупиняти бійки?</p> <p style="text-align:justify">Героєм 10 випуску «Таємний агент» 22.04.2019 стала маленька дівчинка, яка мимоволі перетворилася на об'єкт дитячого булінгу в школі. Її штовхали, били ногами, обзивали нецензурною лексикою... Як жорстокість дітей вплинула на її поведінку та характер? І в які психологічні травми може перерости пам'ять про знущання в майбутньому? Дивись у шоу «Таємний агент» онлайн на Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Журналісти Нового каналу розкажуть, як українські вчителі вирішили карати хуліганів. Які методи вони використовують? Чому замість розмов самі вибирають один з інструментів булінгу – залякування? У 10 випуску «Таємний агент» 3 сезон <a href="https://teleportal.ua/person/katerina-pavlyuchenko">Катерина Павлюченко</a> та її помічники розберуться в найголовнішому питанні: хто відповідає перед законом за травмування дітей?</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн «Таємний агент» 10 випуск уже сьогодні ввечері!</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Дізнайся, як в Україні працюють дитячі поліклініки та пологові будинки – <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3/vipusk-9">дивись онлайн «Таємний агент» 3 сезон 9 випуск</a>.</p>

Дитячий буллінг в українських школах: чи є вихід?

Всі випуски | Сезон 3

Дитячий буллінг в українських школах: чи є вихід?

Удари підручниками, смикання за косички та хвостики, образливі прізвиська та форма в крейді – усі ці шкільні пустощі пережив кожен другий українець. Як сніжний ком, дрібні образи набирали оборот і незабаром перетворювалися в цілеспрямоване цькування. Чому дитячий булінг досі процвітає в українських школах і хто йому потурає, дізналися журналісти шоу «Таємний агент» на Новому каналі.

Неможливо повірити, але шоу «Таємний агент» 3 сезон 10 випуск від 22.04.2019 підтвердить, що наші діти неусвідомлено продовжують калічити один одного як фізично, так і психічно. Батьки не можуть бути впевненими, що їхнє чадо залишиться в безпеці під час занять! Виявляється, деякі вчителі вважають за краще не влізати в «розбірки» на перервах, а лише спостерігають з боку за відвертим знущанням над учнями! Таємний агент 10 випуску розбереться, хто повинен пояснювати дітям межу між сміхом і жорстокістю: батьки або педагоги? І в чому причина небажання викладачів зупиняти бійки?

Героєм 10 випуску «Таємний агент» 22.04.2019 стала маленька дівчинка, яка мимоволі перетворилася на об'єкт дитячого булінгу в школі. Її штовхали, били ногами, обзивали нецензурною лексикою... Як жорстокість дітей вплинула на її поведінку та характер? І в які психологічні травми може перерости пам'ять про знущання в майбутньому? Дивись у шоу «Таємний агент» онлайн на Teleportal.ua.

Журналісти Нового каналу розкажуть, як українські вчителі вирішили карати хуліганів. Які методи вони використовують? Чому замість розмов самі вибирають один з інструментів булінгу – залякування? У 10 випуску «Таємний агент» 3 сезон Катерина Павлюченко та її помічники розберуться в найголовнішому питанні: хто відповідає перед законом за травмування дітей?

Дивись онлайн «Таємний агент» 10 випуск уже сьогодні ввечері!

Пропустив попередній випуск? Дізнайся, як в Україні працюють дитячі поліклініки та пологові будинки – дивись онлайн «Таємний агент» 3 сезон 9 випуск.