Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жахи дитячих таборів: алкоголь, наркотики, сигарети та відсутність будь-якої охорони
<p style="text-align:justify">У шоу «Таємний агент» 3 сезон 15 випуск від 27.05.2019 журналісти Нового каналу проникли в дитячі табори, щоб перевірити їх на безпеку для дітей. У турагентствах, які продають путівки в літні бази відпочинку, стверджують: дитина житиме в комфортних умовах, її годуватимуть п'ять разів на день фруктами, натуральними соками та здоровою їжею, а також розважатимуть конкурсами, концертами і спортивними змаганнями. Однак таємні агенти в 15 випуску доведуть – існує велика прірва між словами і реальністю.</p><p style="text-align:justify">Саша Башкатова найнялася на роботу вожатою в один із дитячих таборів с. Сергіївка. Трудову книжку у дівчини не перевіряли, як і паспорт або наявність судимості. Адміністрація навіть без співбесіди поселила її до корпусу, де живуть і діти. Таємний агент Нового каналу сподівалася, що їй проведе інструктаж «досвідчена» вожата. Однак у напарниці їй дали 17-річну студентку, яка так само не уявляла, що робити з дітьми.</p><p style="text-align:justify">У 15 випуску шоу «Таємний агент» 27.05.2019 дивись, які порушення помітила Саша:</p><ul><li style="text-align:justify">на журналістку впала штукатурка, а на маленьку дитину – карниз;</li><li style="text-align:justify">в їдальні таємний агент побачила на тарілках у дітей гнилі й зелені фрукти, а в компоті, супі та кашах – плаваючих мух;</li><li style="text-align:justify">до моря дітей і Башкатову перевозили на переповненому катері, на якому не було ні рятувальних жилетів, ні трапа.</li></ul><p style="text-align:justify">А чи подобається самим дітям відпочивати в цьому таборі? Дізналася Іра Коць, яка в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3">«Таємний агент» 3 сезон</a> прикинулася підлітком. Дівчина дізналася шокуючі факти! У таборі діти вільно п'ють алкоголь, палять і вживають наркотики! А адміністрація та вожаті, замість того, щоб викликати поліцію, просто лають підопічних і просять «робити це тихо».</p><p style="text-align:justify">Дивись у 15 випуску «Таємного агента» онлайн експеримент Насті Баздирєвої. Вона незаконно проникла на територію табору, їла разом із дітьми в їдальні й ходила по кімнатах, як у себе вдома. Чи зупинив хтось сторонню? І чи зіткнулася дівчина з охороною взагалі?</p><p style="text-align:justify">Дізнайся прямо зараз – дивись онлайн «Таємний агент» 3 сезон (2019) 15 випуск на сайті «Телепортал».</p><p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/taynyi-agent/sezon-3/vypusk-14">«Таємний агент» 14 випуск</a>.</p>

Жахи дитячих таборів: алкоголь, наркотики, сигарети та відсутність будь-якої охорони

Всі випуски | Сезон 3

Жахи дитячих таборів: алкоголь, наркотики, сигарети та відсутність будь-якої охорони

У шоу «Таємний агент» 3 сезон 15 випуск від 27.05.2019 журналісти Нового каналу проникли в дитячі табори, щоб перевірити їх на безпеку для дітей. У турагентствах, які продають путівки в літні бази відпочинку, стверджують: дитина житиме в комфортних умовах, її годуватимуть п'ять разів на день фруктами, натуральними соками та здоровою їжею, а також розважатимуть конкурсами, концертами і спортивними змаганнями. Однак таємні агенти в 15 випуску доведуть – існує велика прірва між словами і реальністю.

Саша Башкатова найнялася на роботу вожатою в один із дитячих таборів с. Сергіївка. Трудову книжку у дівчини не перевіряли, як і паспорт або наявність судимості. Адміністрація навіть без співбесіди поселила її до корпусу, де живуть і діти. Таємний агент Нового каналу сподівалася, що їй проведе інструктаж «досвідчена» вожата. Однак у напарниці їй дали 17-річну студентку, яка так само не уявляла, що робити з дітьми.

У 15 випуску шоу «Таємний агент» 27.05.2019 дивись, які порушення помітила Саша:

  • на журналістку впала штукатурка, а на маленьку дитину – карниз;
  • в їдальні таємний агент побачила на тарілках у дітей гнилі й зелені фрукти, а в компоті, супі та кашах – плаваючих мух;
  • до моря дітей і Башкатову перевозили на переповненому катері, на якому не було ні рятувальних жилетів, ні трапа.

А чи подобається самим дітям відпочивати в цьому таборі? Дізналася Іра Коць, яка в шоу «Таємний агент» 3 сезон прикинулася підлітком. Дівчина дізналася шокуючі факти! У таборі діти вільно п'ють алкоголь, палять і вживають наркотики! А адміністрація та вожаті, замість того, щоб викликати поліцію, просто лають підопічних і просять «робити це тихо».

Дивись у 15 випуску «Таємного агента» онлайн експеримент Насті Баздирєвої. Вона незаконно проникла на територію табору, їла разом із дітьми в їдальні й ходила по кімнатах, як у себе вдома. Чи зупинив хтось сторонню? І чи зіткнулася дівчина з охороною взагалі?

Дізнайся прямо зараз – дивись онлайн «Таємний агент» 3 сезон (2019) 15 випуск на сайті «Телепортал».

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Таємний агент» 14 випуск.