Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Топ-модель по-українськи

Сезон 3
Вибрати сезон
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1

Світ моди диктує свої правила. Щоб увійти в береги fashion-індустрії, мало красивого личка. Потрібно мати залізний характер, а іноді – йти по головах. На що готові сміливці, які борються за титул топ-моделі нового формату?

Всі випуски: Сезон 3

Топ-модель по-українськи

Світ моди диктує свої правила. Щоб увійти в береги fashion-індустрії, мало красивого личка. Потрібно мати залізний характер, а іноді – йти по головах. На що готові сміливці, які борються за титул топ-моделі нового формату?

Цікавитеся світом моди? Реаліті Нового каналу «Топ-модель по-українськи» дозволяє глядачам зазирнути за лаштунки подіуму. Для учасників, у свою чергу, це унікальний шанс потрапити у світ шику, блиску і гламуру. Їм варто бути обережними, адже fashion – це не тільки красива обгортка. Не тільки те, що ми бачимо під час модних показів і на сторінках глянцевих журналів. Топ-модель по-українськи – це важка робота, для якої потрібно мати чималу витримку і силу характеру. Кожна фотографія, кожне дефіле – це важка праця, яка вимагає повної самовіддачі. Чи будуть готові учасники йти до кінця, коли зіткнуться із суворою реальністю модельного бізнесу і виснажливими випробуваннями? Не пропустіть захоплююче шоу Нового каналу, яке показує тернистий шлях до подіуму від самого початку – дивіться «Топ-модель по-українськи» онлайн на сайті Teleportal.ua!


Звідки виникла ідея проєкту?

Реаліті Нового каналу «Топ-модель по-українськи» – це адаптація популярного американського шоу «America's Next Top Model». Американську версію свого часу створила супермодель Тайра Бенкс, яка і стала першою ведучою проєкту. Вперше шоу вийшло в ефір ще в 2003 році. Модельне реаліті «America's Next Top Model» стало дуже популярним не тільки в США, але і за кордоном. Оригінальна версія налічує вже 24 сезони, а різні її адаптації люблять і дивляться по всьому світу. Україна не виняток – у 2017 році Новий канал взявся за зйомки своєї адаптації, яка отримала назву «Топ-модель по-українськи».


Як же відбувається становлення майбутніх зірок подіуму?

Шлях до світу модельного бізнесу довгий і тернистий. Бажаючі стати учасниками проєкту «Топ-модель по-українськи» надсилають тисячі заявок, але тільки 30 з них постануть перед суворими суддями і ведучою Аллою Костромічевою. Вона особисто переглядає відео-звернення претендентів і відбирає найбільш гідних. Крім того, при відборі враховується і активність у соцмережах, і захоплення конкурсантів. Світ моди змінився: тепер недостатньо красиво ходити і носити на собі дорогий одяг. Топ-модель нового формату повинна дивувати не тільки зовнішністю, а і яскравою особистістю.

Проєкт «Топ-модель по-українськи» допомагає розкритися новим талантам. Експерти і ведуча шукають той неограненний алмаз, який може ховатися в будь-якому з міст України. Після ретельної шліфовки цей самородок і буде носити горде звання «Топ-модель по-українськи». Однак природних даних недостатньо – потрібно багато і важко працювати, щоб на тебе звернули увагу відомі журнали і модні будинки.


Які випробування чекають на претендентів?

Всі випуски «Топ-модель по-українськи» відрізняються за тематикою. Експерти і ведуча кожен раз придумують для учасників нові складні завдання. Серед них:

  • різні дефіле;
  • тематичні фотосесії;
  • зйомка в рекламі;
  • зйомка в соціальних роликах;
  • і багато іншого.

Конкурсанти шоу «Топ-модель по-українськи» мають не тільки правильно ходити і позувати. Вони вчаться акторській грі, перевіряють себе на стресостійкість і звертають увагу суспільства на великі проблеми – такі, як екологія, жорстоке поводження з тваринами і рівень ДТП на дорогах. Як це зробити без слів, завдяки лише модельним прийомам? Дивіться «Топ-модель по-українськи» онлайн – ви дізнаєтеся, якими навичками насправді повинна володіти професійна модель.

Всі сезони «Топ-модель по-українськи» трохи відрізняються між собою. Наприклад, перші два були змішаними, зате третій буде чисто «жіночим». Слідкуйте за тим, як сміливі дівчата роблять свої перші кроки в модельному бізнесі! Дивитися онлайн «Топ-модель по-українськи» 3 сезон ви зможете на сайті Teleportal.ua відразу ж після того, як він вийде в ефір на Новому каналі. Не пропустіть найгламурнішу прем'єру осені!

Хто оцінює претендентів на звання «топ-модель по-українськи»?

Судді проєкту знають про світ моди не з чуток. Постійні експерти:

  • Сергій Нікітюк – модельний скаут;
  • Соня Плакидюк – фешн-фотограф.

Крім них, у різних випусках і різних сезонах проєкту «Топ-модель по-українськи» також з'являються і запрошені експерти – фотографи, редактори модних журналів, дизайнери та інші. Сергій Нікітюк і Соня Плакидюк бувають суворими до конкурсантів, але це скоріше плюс, ніж мінус: величезний досвід суддів допомагає учасникам якомога швидше визначити і виправити свої помилки.

Звичайно ж, не можна говорити про шоу «Топ-модель по-українськи» і не згадати його ведучу - прекрасну Аллу Костромічеву. Вона – іобличчя проекту, і суддя, і гуру, і наставниця в одній особі.

Якщо вам цікавий світ моди – дивіться реаліті «Топ-модель по-українськи» онлайн на сайті Teleportal.ua прямо зараз!