Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто сподобався суддям, а хто отримав жорстку відмову?
<p>У проекті Топ-модель по-українськи 1 сезону 1 випуску команда суддів серед численних заявок з різних куточків України вибирає найдостойніших. Перший відбір - 200 учасників, а після спілкування з експертами в реаліті потрапить 40 претендентів. Далі після випробувань на 20 з них чекає модельна школа!</p><p>Кому із претендентів 1 сезону Топ модель по-українськи вдалося вразити суддів настільки, щоб потрапити в перший тур з 40 учасників?</p><p>Кастинг показав, на що готові молоді люди, щоб брати участь в проекті! Дивіться Топ модель по-українськи 1 сезон 1 випуск онлайн!</p>

Хто сподобався суддям, а хто отримав жорстку відмову?

Всі випуски | Сезон 1

Найсміливіші фотосесії сезону

Хто сподобався суддям, а хто отримав жорстку відмову?

У проекті Топ-модель по-українськи 1 сезону 1 випуску команда суддів серед численних заявок з різних куточків України вибирає найдостойніших. Перший відбір - 200 учасників, а після спілкування з експертами в реаліті потрапить 40 претендентів. Далі після випробувань на 20 з них чекає модельна школа!

Кому із претендентів 1 сезону Топ модель по-українськи вдалося вразити суддів настільки, щоб потрапити в перший тур з 40 учасників?

Кастинг показав, на що готові молоді люди, щоб брати участь в проекті! Дивіться Топ модель по-українськи 1 сезон 1 випуск онлайн!