Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто з учасників зніметься в кліпі групи "АГОНЬ"?
<p>У 12 випуску 1 сезону Топ-модель по-українськи нічні зйомки. Дорога, світло ліхтарів, спортивні машини, гарчання моторів, швидкість - в проекті знімається кліп! Учасники програми навіть подумати не могли, що їм дадуть можливість з групою «АГОНЬ» зняти спільний кліп!</p><p>Але для початку моделям реаліті Топ-модель по-українськи 1 сезону 12 випуску потрібно пройти кастинг - в кліп потраплять найкращі. Образи підібрані. А головне завдання конкурсу - прорекламувати модні кепки з машини, яка їде на швидкості. Як проявили себе учасники на кастингу і хто відзначився найбільше - дивіться онлайн 1 сезон 12 випуск Топ-модель по-українськи.</p>

Хто з учасників зніметься в кліпі групи "АГОНЬ"?

Всі випуски | Сезон 1

Найсміливіші фотосесії сезону

Хто з учасників зніметься в кліпі групи "АГОНЬ"?

У 12 випуску 1 сезону Топ-модель по-українськи нічні зйомки. Дорога, світло ліхтарів, спортивні машини, гарчання моторів, швидкість - в проекті знімається кліп! Учасники програми навіть подумати не могли, що їм дадуть можливість з групою «АГОНЬ» зняти спільний кліп!

Але для початку моделям реаліті Топ-модель по-українськи 1 сезону 12 випуску потрібно пройти кастинг - в кліп потраплять найкращі. Образи підібрані. А головне завдання конкурсу - прорекламувати модні кепки з машини, яка їде на швидкості. Як проявили себе учасники на кастингу і хто відзначився найбільше - дивіться онлайн 1 сезон 12 випуск Топ-модель по-українськи.