Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Насильство та забруднення екології: нові виклики в показах учасників
<p>У проекті Топ-модель по-українськи 1 сезону 15 випуску знову піднімають глибокі соціальні питання. Цього разу темами фотосесії стали забруднення навколишнього середовища сміттям, «чорний» ринок органів і викрадення людей.</p><p>Для розкриття першої моделей вивезли в Броварський ліс. Як виявилося, через величезну кількысть відпочиваючих там не було практично жодного чистого місця без сміття! Знімальний майданчик розташувався на битому склі і з пластиковими пляшками навколо.</p><p>Дивіться, як учасникам вдалося відобразити соціальні теми на фотосесіях в 15 випуску програми Топ-модель по-українськи онлайн сезон 1!</p>

Насильство та забруднення екології: нові виклики в показах учасників

Всі випуски | Сезон 1

Найсміливіші фотосесії сезону

Насильство та забруднення екології: нові виклики в показах учасників

У проекті Топ-модель по-українськи 1 сезону 15 випуску знову піднімають глибокі соціальні питання. Цього разу темами фотосесії стали забруднення навколишнього середовища сміттям, «чорний» ринок органів і викрадення людей.

Для розкриття першої моделей вивезли в Броварський ліс. Як виявилося, через величезну кількысть відпочиваючих там не було практично жодного чистого місця без сміття! Знімальний майданчик розташувався на битому склі і з пластиковими пляшками навколо.

Дивіться, як учасникам вдалося відобразити соціальні теми на фотосесіях в 15 випуску програми Топ-модель по-українськи онлайн сезон 1!