Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пристрасний амстердамський БДСМ у виконанні моделей
<p>Фінал проекту Топ-модель по-українськи 1 сезон 17 випуск вже близько. На цьому тижні учасники будуть позувати в Амстердамі. І перша фотосесія в стилі БДСМ - латекс, батоги, ланцюги - виявилася найзухвалішою на проекті! Друга - на млині. Учасників прив'язали до лопастей діючого млина! Пристрасть і легкість - як моделі втілили ці образи?</p><p>П'ятірка учасників бореться за свої місця - у них немає права на помилки і останнього шансу теж немає. Експерти програми вже вирішили, що Олена Феофанова точно не потрапить в четвірку - занадто часто припускалася помилок! Чи виправдають надії їхні улюбленці? Дивіться онлайн 17 випуск Топ-модель по-українськи сезон 1.</p>

Пристрасний амстердамський БДСМ у виконанні моделей

Всі випуски | Сезон 1

Найсміливіші фотосесії сезону

Пристрасний амстердамський БДСМ у виконанні моделей

Фінал проекту Топ-модель по-українськи 1 сезон 17 випуск вже близько. На цьому тижні учасники будуть позувати в Амстердамі. І перша фотосесія в стилі БДСМ - латекс, батоги, ланцюги - виявилася найзухвалішою на проекті! Друга - на млині. Учасників прив'язали до лопастей діючого млина! Пристрасть і легкість - як моделі втілили ці образи?

П'ятірка учасників бореться за свої місця - у них немає права на помилки і останнього шансу теж немає. Експерти програми вже вирішили, що Олена Феофанова точно не потрапить в четвірку - занадто часто припускалася помилок! Чи виправдають надії їхні улюбленці? Дивіться онлайн 17 випуск Топ-модель по-українськи сезон 1.