Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ванна з крижаною водою - уроки позування від Соні Плакидюк
<p>20 учасників проекта Топ-модель по-українськи 1 сезону 2 випуску вже відібрано! Саме вони і потрапляють на навчання в Школу моделей! Щотижня хлопці і дівчата після лекцій і майстер-класів будуть проходити ряд випробувань. А серйозні і вимогливі викладачі Алла Костромічева, Сергій Нікітюк, Соня Плакидюк і Костя Боровський виставляють бали за випробування і іспити!</p><p>Двієчники - вилітають з проекту!</p><p>І перша лекція і майстер-клас - фотопозірованіе у ванній з холодною водою! Звичайно ж не обійшлося без сюрпризів для моделей!</p><p>Дивіться подробиці онлайн Топ-модель по-українськи сезон 1 випуск 2.</p>

Ванна з крижаною водою - уроки позування від Соні Плакидюк

Всі випуски | Сезон 1

Найсміливіші фотосесії сезону

Ванна з крижаною водою - уроки позування від Соні Плакидюк

20 учасників проекта Топ-модель по-українськи 1 сезону 2 випуску вже відібрано! Саме вони і потрапляють на навчання в Школу моделей! Щотижня хлопці і дівчата після лекцій і майстер-класів будуть проходити ряд випробувань. А серйозні і вимогливі викладачі Алла Костромічева, Сергій Нікітюк, Соня Плакидюк і Костя Боровський виставляють бали за випробування і іспити!

Двієчники - вилітають з проекту!

І перша лекція і майстер-клас - фотопозірованіе у ванній з холодною водою! Звичайно ж не обійшлося без сюрпризів для моделей!

Дивіться подробиці онлайн Топ-модель по-українськи сезон 1 випуск 2.