Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як стати лідером на показі - Алла Костромічева шукає в моделях харизму
<p>У проекті Топ-модель по-українськи 1 сезону 3 випуску експерти на чолі з Аллою Костромічевою шукають в учасниках лідера! Модель повинна не тільки впевнено себе подати, а й показати свою харизму.</p><p>На третьому тижні змагань на учасників покладуть відповідальне завдання - стати моделлю, яка відкриває показ. Вона повинна бути найяскравішою, задавати темп іншим. Такі моделі дуже затребувані!</p><p>Хто найкраще проявить себе протягом тижня випробувань - отримає право стати моделлю, яка відкриває показ на фінальному дефіле.</p><p>Як моделі проявляли свої лідерські якості і хто зміг отримати бонус від суддів - дивіться онлайн Топ-модель по-українськи сезон 1 випуск 3.</p>

Як стати лідером на показі - Алла Костромічева шукає в моделях харизму

Всі випуски | Сезон 1

Найсміливіші фотосесії сезону

Як стати лідером на показі - Алла Костромічева шукає в моделях харизму

У проекті Топ-модель по-українськи 1 сезону 3 випуску експерти на чолі з Аллою Костромічевою шукають в учасниках лідера! Модель повинна не тільки впевнено себе подати, а й показати свою харизму.

На третьому тижні змагань на учасників покладуть відповідальне завдання - стати моделлю, яка відкриває показ. Вона повинна бути найяскравішою, задавати темп іншим. Такі моделі дуже затребувані!

Хто найкраще проявить себе протягом тижня випробувань - отримає право стати моделлю, яка відкриває показ на фінальному дефіле.

Як моделі проявляли свої лідерські якості і хто зміг отримати бонус від суддів - дивіться онлайн Топ-модель по-українськи сезон 1 випуск 3.