Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто стане найяскравішою fashion-відео моделлю?
<p>Топ-модель по-українськи 1 сезон 5 випуск виходить на новий рівень! Для кращого знайомства моделей з глядачами команда проекту вирішила почати роботу із заставками-презентаціями. Адже це візитівка кожного учасника, яку глядач бачить на початку всіх випусків!</p><p>Завдання моделей знятися так, щоб глядач їх запам'ятав - яскраво, стильно, красиво, в форматі fashion-відео.</p><p>У майбутніх топ-моделей була лише ніч на примірку нового образу. Їм потрібно вжитися в роль і показати свої найкращі якості. Звичайно, стилісти програми придумали для конкурсантів унікальні образи, щоб підкреслити їх індивідуальність. Гімнастка, руфер, боєць без правил - минуле хлопців відобразилося в костюмах. А зйомки ролика задумані так, що в ньому відсутній чітко прописаний сценарій - це повністю творчість самих учасників.</p><p>Що вийшло і чиї заставки увійдуть в програму - дивіться в Топ-модель по-українськи 1 сезон 5 випуск.</p>

Хто стане найяскравішою fashion-відео моделлю?

Всі випуски | Сезон 1

Найсміливіші фотосесії сезону

Хто стане найяскравішою fashion-відео моделлю?

Топ-модель по-українськи 1 сезон 5 випуск виходить на новий рівень! Для кращого знайомства моделей з глядачами команда проекту вирішила почати роботу із заставками-презентаціями. Адже це візитівка кожного учасника, яку глядач бачить на початку всіх випусків!

Завдання моделей знятися так, щоб глядач їх запам'ятав - яскраво, стильно, красиво, в форматі fashion-відео.

У майбутніх топ-моделей була лише ніч на примірку нового образу. Їм потрібно вжитися в роль і показати свої найкращі якості. Звичайно, стилісти програми придумали для конкурсантів унікальні образи, щоб підкреслити їх індивідуальність. Гімнастка, руфер, боєць без правил - минуле хлопців відобразилося в костюмах. А зйомки ролика задумані так, що в ньому відсутній чітко прописаний сценарій - це повністю творчість самих учасників.

Що вийшло і чиї заставки увійдуть в програму - дивіться в Топ-модель по-українськи 1 сезон 5 випуск.