Video: Кастинг: хто потрапить до "тридцятки" щасливців?
<p><strong>У програмі Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 1 відбувся перший відбір учасників. Тільки 30 осіб можуть потрапити в проект.</strong></p><p>Українська модель і суддя шоу Алла Костромічева відібрала кандидатів у моделі на підставі знятих ними відео. Проте обрати учасників буде нелегко, адже зображення у соцмережах часто не збігаються із реальністю.</p><p><strong>У шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон судді шукають модель нового покоління – унікальний типаж, в якому буде особлива магія і шарм.</strong></p><p>Серед кандидатів Топ-модель по-українськи 2 сезон – безліч прекрасних хлопців і дівчат з усієї України. Крім того, для участі в конкурсі навіть приїхали претенденти з Нігерії і Грузії.</p><p>Суддям довелося бути жорсткими: вони прямо говорять про недоліки учасників, відправляють їх спортзал і не розм'якшуються навіть від зворушливих історій. А сімейних драм у цьому випуску достатньо: ви почуєте історії учасників, в яких вони виливають душу. Хтось буде шукати свою сім'ю, а хтось розповість про негаразди дитинства. Один претендент навіть влаштував справжню передвиборчу кампанію і спробував підкупити наших справедливих суддів!</p><p>У Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 1 буде і свій Чак Норрісс, і свій Майк Тайсон, і навіть фіналістка проекту «Від пацанки до панянки». У цьому сезоні суддів чекають справжні несподіванки – учасник-трансгендер; пара, яка вирішила взяти участь у шоу разом; і навіть одночасний вихід на сцену відразу трьох учасників.</p><p>У проекті Топ-модель по-українськи 2 сезон Соня Плакидюк, Костя Воровський, Сергій Нікітюк, Алла Костромічева будуть шукати нові обличчя. Це шоу – шанс для тих, хто хоче потрапити в модельний бізнес. Але для цього доведеться постаратися, адже суддів не так просто здивувати. Дивіться в Топ-модель по-українськи 2 сезон 1 випуск, чи зможуть учасники підкорити серця гуру фешн-індустрії.</p>

Кастинг: хто потрапить до "тридцятки" щасливців?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Кастинг: хто потрапить до "тридцятки" щасливців?

У програмі Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 1 відбувся перший відбір учасників. Тільки 30 осіб можуть потрапити в проект.

Українська модель і суддя шоу Алла Костромічева відібрала кандидатів у моделі на підставі знятих ними відео. Проте обрати учасників буде нелегко, адже зображення у соцмережах часто не збігаються із реальністю.

У шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон судді шукають модель нового покоління – унікальний типаж, в якому буде особлива магія і шарм.

Серед кандидатів Топ-модель по-українськи 2 сезон – безліч прекрасних хлопців і дівчат з усієї України. Крім того, для участі в конкурсі навіть приїхали претенденти з Нігерії і Грузії.

Суддям довелося бути жорсткими: вони прямо говорять про недоліки учасників, відправляють їх спортзал і не розм'якшуються навіть від зворушливих історій. А сімейних драм у цьому випуску достатньо: ви почуєте історії учасників, в яких вони виливають душу. Хтось буде шукати свою сім'ю, а хтось розповість про негаразди дитинства. Один претендент навіть влаштував справжню передвиборчу кампанію і спробував підкупити наших справедливих суддів!

У Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 1 буде і свій Чак Норрісс, і свій Майк Тайсон, і навіть фіналістка проекту «Від пацанки до панянки». У цьому сезоні суддів чекають справжні несподіванки – учасник-трансгендер; пара, яка вирішила взяти участь у шоу разом; і навіть одночасний вихід на сцену відразу трьох учасників.

У проекті Топ-модель по-українськи 2 сезон Соня Плакидюк, Костя Воровський, Сергій Нікітюк, Алла Костромічева будуть шукати нові обличчя. Це шоу – шанс для тих, хто хоче потрапити в модельний бізнес. Але для цього доведеться постаратися, адже суддів не так просто здивувати. Дивіться в Топ-модель по-українськи 2 сезон 1 випуск, чи зможуть учасники підкорити серця гуру фешн-індустрії.