Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Тиждень модельного хардкору: викрадення і фотосесія на виліт
<p style="text-align: justify;">Залишився один крок до заповітної п'ятірки! Кожен сам за себе. Ніяких виправдань.</p> <p style="text-align: justify;">У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" style="text-align: justify;" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон</a> 13 випуск від 12.06.2019 розпочався тиждень модельного хардкору. З самого початку учасникам показали відео з бекстейджу Алли Костромічови, щоб вони зрозуміли, яке насичена життя на них чекає. Адже графік моделі - це скажений ритм, під який потрібно підлаштуватися. У «високий» сезон тиждень буває розписаний настільки щільно, що моделі немає ні хвилини вільного часу. У шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 13 випуск учасникам довелося відчути це на собі.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Початок був веселий - моделей зв'язали по руках і ногах, наділи на голову мішки і відвезли у невідомому напрямку. Ось тобі і модельний бізнес - суцільні несподіванки!</strong></p> <p style="text-align: justify;">У першому випробуванні учасникам шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон потрібно було зібрати тотал лук. Але хардкор - є хардкор, так що завдання виявилося із секретом. Для початку моделей чекала смуга перешкод... Вогонь, обстріли і пошук прихованих ключів - у Топ-модель по-українськи 12.06.2019 моделей очікували справжні пригоди! У цьому випробуванні дістатися до подіуму цілим і неушкодженим - вже подвиг.</p> <p style="text-align: justify;">Іноді моделі потрібно приводити себе в порядок у самий останній момент. Учасники Топ-модель по-українськи 2019 вчилися робити це на ходу.</p> <p style="text-align: justify;">Кожному з них потрібно було прямо в машині переодягнутися і нафарбуватися відповідно до тематики конкретної вечірки, в той час як водій творить чудеса екстремальної їзди. Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 13 випуск, як юні моделі перевтілювалися в панків, реперів і зірок диско.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">А ще вперше в Топ-модель по-українськи 2019 - фотосесія на виліт!</strong></p> <p style="text-align: justify;">Учасники знімалися в рекламі косметичного бренду. Суть завдання - діяти злагоджено і синхронно, не забуваючи про свою особисту вигоду. Після кожного етапу один з учасників вибуває - і так, поки не залишиться останній. Хто виявився найсильнішою ланкою? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 13 випуск від 12.06.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-12" style="text-align: justify;" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон 12 випуск</a>.</p>

Тиждень модельного хардкору: викрадення і фотосесія на виліт

Всі випуски | Сезон 2

Тиждень модельного хардкору: викрадення і фотосесія на виліт

Залишився один крок до заповітної п'ятірки! Кожен сам за себе. Ніяких виправдань.

У шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 13 випуск від 12.06.2019 розпочався тиждень модельного хардкору. З самого початку учасникам показали відео з бекстейджу Алли Костромічови, щоб вони зрозуміли, яке насичена життя на них чекає. Адже графік моделі - це скажений ритм, під який потрібно підлаштуватися. У «високий» сезон тиждень буває розписаний настільки щільно, що моделі немає ні хвилини вільного часу. У шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 13 випуск учасникам довелося відчути це на собі.

Початок був веселий - моделей зв'язали по руках і ногах, наділи на голову мішки і відвезли у невідомому напрямку. Ось тобі і модельний бізнес - суцільні несподіванки!

У першому випробуванні учасникам шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон потрібно було зібрати тотал лук. Але хардкор - є хардкор, так що завдання виявилося із секретом. Для початку моделей чекала смуга перешкод... Вогонь, обстріли і пошук прихованих ключів - у Топ-модель по-українськи 12.06.2019 моделей очікували справжні пригоди! У цьому випробуванні дістатися до подіуму цілим і неушкодженим - вже подвиг.

Іноді моделі потрібно приводити себе в порядок у самий останній момент. Учасники Топ-модель по-українськи 2019 вчилися робити це на ходу.

Кожному з них потрібно було прямо в машині переодягнутися і нафарбуватися відповідно до тематики конкретної вечірки, в той час як водій творить чудеса екстремальної їзди. Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 13 випуск, як юні моделі перевтілювалися в панків, реперів і зірок диско.

А ще вперше в Топ-модель по-українськи 2019 - фотосесія на виліт!

Учасники знімалися в рекламі косметичного бренду. Суть завдання - діяти злагоджено і синхронно, не забуваючи про свою особисту вигоду. Після кожного етапу один з учасників вибуває - і так, поки не залишиться останній. Хто виявився найсильнішою ланкою? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 13 випуск від 12.06.2019 на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон 12 випуск.