Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Тиждень репутації: повстання машин і дефіле проти пластики
<p style="text-align: justify;">У fashion-індустрії дуже важлива репутація, тому робота моделі не закінчується ніколи. У будь-який час дня і ночі потрібно бути на висоті - або можна дуже швидко злетіти з Олімпу.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">На проекті </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" style="text-align: justify;" target="_blank"><strong style="text-align: justify;">Топ-модель по-українськи 2 сезон</strong></a><strong style="text-align: justify;"> 14 випуск від 12.06.2019 розпочався тиждень репутації.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Моделі критично важливо завжди зберігати обличчя - і на подіумі, і на бекстейджі, і на фотосесії, і під час світської бесіди. Хороша репутація може швидко підняти на вершини, погана – загубити кар`єру. На 14-му тижні проекту майбутнім моделям довелося засвоїти цей урок.</p> <p style="text-align: justify;">Фотографи, редактори журналів і інші люди, з якими вже працювали учасники шоу Топ-модель по-українськи 2019, видали кожному з них «зірки» - бали успішності. Протягом цього тижня кожен з учасників міг як додати собі більше зірок, так і втратити всі. Хто зміг зберегти свою репутацію до кінця тижня? Дізнайтеся в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск.</p> <p style="text-align: justify;">Деякі моделі встигли втратити свої зірки ще до першого випробування! Хто забув про елементарні правила і навіть порушив умови контракту? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2019 випуск 14.</p> <p style="text-align: justify;">У першому випробуванні учасники демонстрували на собі дизайнерський одяг. Дефіле, як завжди на проекті Топ-модель по-українськи 2019, було незвичайним: кожен з моделей йшов по подіуму разом із... собакою. Як зберегти гарну ходу, якщо потрібно стежити ще й за чотириногим другом? Дізнайтеся прямо зараз у шоу Топ-модель по-українськи 12.06.2019!</p> <p style="text-align: justify;">У другому випробуванні моделі знімалися в рекламі для новітнього концептуального закладу - українського космічного ресторану. Оцінювали їх не тільки експерти, а й шеф-кухар Юрій Ковриженко. Для цієї зйомки моделям довелося навчитися літати! Не пропустіть повстання машин у шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">А ще учасників Топ-модель по-українськи 2019 на 14-му тижні проекту чекало незвичайне фан-дефіле, яке висміює надмірне захоплення пластичною хірургією. Величезні губи, груди, імплантати для сідниць? На що в наш час готові люди, щоб стати красивіше? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск від 12.06.2019 на сайті Teleportal.ua</strong></p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-13" style="text-align: justify;" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон 13 випуск</a></p>

Тиждень репутації: повстання машин і дефіле проти пластики

Всі випуски | Сезон 2

Тиждень репутації: повстання машин і дефіле проти пластики

У fashion-індустрії дуже важлива репутація, тому робота моделі не закінчується ніколи. У будь-який час дня і ночі потрібно бути на висоті - або можна дуже швидко злетіти з Олімпу.

На проекті Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск від 12.06.2019 розпочався тиждень репутації.

Моделі критично важливо завжди зберігати обличчя - і на подіумі, і на бекстейджі, і на фотосесії, і під час світської бесіди. Хороша репутація може швидко підняти на вершини, погана – загубити кар`єру. На 14-му тижні проекту майбутнім моделям довелося засвоїти цей урок.

Фотографи, редактори журналів і інші люди, з якими вже працювали учасники шоу Топ-модель по-українськи 2019, видали кожному з них «зірки» - бали успішності. Протягом цього тижня кожен з учасників міг як додати собі більше зірок, так і втратити всі. Хто зміг зберегти свою репутацію до кінця тижня? Дізнайтеся в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск.

Деякі моделі встигли втратити свої зірки ще до першого випробування! Хто забув про елементарні правила і навіть порушив умови контракту? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2019 випуск 14.

У першому випробуванні учасники демонстрували на собі дизайнерський одяг. Дефіле, як завжди на проекті Топ-модель по-українськи 2019, було незвичайним: кожен з моделей йшов по подіуму разом із... собакою. Як зберегти гарну ходу, якщо потрібно стежити ще й за чотириногим другом? Дізнайтеся прямо зараз у шоу Топ-модель по-українськи 12.06.2019!

У другому випробуванні моделі знімалися в рекламі для новітнього концептуального закладу - українського космічного ресторану. Оцінювали їх не тільки експерти, а й шеф-кухар Юрій Ковриженко. Для цієї зйомки моделям довелося навчитися літати! Не пропустіть повстання машин у шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск.

А ще учасників Топ-модель по-українськи 2019 на 14-му тижні проекту чекало незвичайне фан-дефіле, яке висміює надмірне захоплення пластичною хірургією. Величезні губи, груди, імплантати для сідниць? На що в наш час готові люди, щоб стати красивіше? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск від 12.06.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон 13 випуск