Video: Тиждень репутації: повстання машин і дефіле проти пластики
<p>У fashion-індустрії дуже важлива репутація, тому робота моделі не закінчується ніколи. У будь-який час дня і ночі потрібно бути на висоті - або можна дуже швидко злетіти з Олімпу.</p><p><strong>На проекті </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" target="_blank"><strong>Топ-модель по-українськи 2 сезон</strong></a><strong> 14 випуск від 30.11.2018 розпочався тиждень репутації.</strong></p><p>Моделі критично важливо завжди зберігати обличчя - і на подіумі, і на бекстейджі, і на фотосесії, і під час світської бесіди. Хороша репутація може швидко підняти на вершини, погана – загубити кар`єру. На 14-му тижні проекту майбутнім моделям довелося засвоїти цей урок.</p><p>Фотографи, редактори журналів і інші люди, з якими вже працювали учасники шоу Топ-модель по-українськи 2018, видали кожному з них «зірки» - бали успішності. Протягом цього тижня кожен з учасників міг як додати собі більше зірок, так і втратити всі. Хто зміг зберегти свою репутацію до кінця тижня? Дізнайтеся в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск.</p><p>Деякі моделі встигли втратити свої зірки ще до першого випробування! Хто забув про елементарні правила і навіть порушив умови контракту? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2018 випуск 14.</p><p>У першому випробуванні учасники демонстрували на собі дизайнерський одяг. Дефіле, як завжди на проекті Топ-модель по-українськи 2018, було незвичайним: кожен з моделей йшов по подіуму разом із... собакою. Як зберегти гарну ходу, якщо потрібно стежити ще й за чотириногим другом? Дізнайтеся прямо зараз у шоу Топ-модель по-українськи 30.11.2018!</p><p>У другому випробуванні моделі знімалися в рекламі для новітнього концептуального закладу - українського космічного ресторану. Оцінювали їх не тільки експерти, а й шеф-кухар Юрій Ковриженко. Для цієї зйомки моделям довелося навчитися літати! Не пропустіть повстання машин у шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск.</p><p><strong>А ще учасників Топ-модель по-українськи 2018 на 14-му тижні проекту чекало незвичайне фан-дефіле, яке висміює надмірне захоплення пластичною хірургією. Величезні губи, груди, імплантати для сідниць? На що в наш час готові люди, щоб стати красивіше? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск від 30.11.2018 на сайті Teleportal.ua</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-13" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон 13 випуск</a></p>

Тиждень репутації: повстання машин і дефіле проти пластики

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Тиждень репутації: повстання машин і дефіле проти пластики

У fashion-індустрії дуже важлива репутація, тому робота моделі не закінчується ніколи. У будь-який час дня і ночі потрібно бути на висоті - або можна дуже швидко злетіти з Олімпу.

На проекті Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск від 30.11.2018 розпочався тиждень репутації.

Моделі критично важливо завжди зберігати обличчя - і на подіумі, і на бекстейджі, і на фотосесії, і під час світської бесіди. Хороша репутація може швидко підняти на вершини, погана – загубити кар`єру. На 14-му тижні проекту майбутнім моделям довелося засвоїти цей урок.

Фотографи, редактори журналів і інші люди, з якими вже працювали учасники шоу Топ-модель по-українськи 2018, видали кожному з них «зірки» - бали успішності. Протягом цього тижня кожен з учасників міг як додати собі більше зірок, так і втратити всі. Хто зміг зберегти свою репутацію до кінця тижня? Дізнайтеся в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск.

Деякі моделі встигли втратити свої зірки ще до першого випробування! Хто забув про елементарні правила і навіть порушив умови контракту? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2018 випуск 14.

У першому випробуванні учасники демонстрували на собі дизайнерський одяг. Дефіле, як завжди на проекті Топ-модель по-українськи 2018, було незвичайним: кожен з моделей йшов по подіуму разом із... собакою. Як зберегти гарну ходу, якщо потрібно стежити ще й за чотириногим другом? Дізнайтеся прямо зараз у шоу Топ-модель по-українськи 30.11.2018!

У другому випробуванні моделі знімалися в рекламі для новітнього концептуального закладу - українського космічного ресторану. Оцінювали їх не тільки експерти, а й шеф-кухар Юрій Ковриженко. Для цієї зйомки моделям довелося навчитися літати! Не пропустіть повстання машин у шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск.

А ще учасників Топ-модель по-українськи 2018 на 14-му тижні проекту чекало незвичайне фан-дефіле, яке висміює надмірне захоплення пластичною хірургією. Величезні губи, груди, імплантати для сідниць? На що в наш час готові люди, щоб стати красивіше? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск від 30.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон 13 випуск