Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Божевільне чаювання і еротична фотосесія у повітрі
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Проект Топ-модель по-українськи наближається до довгоочікуваного фіналу! Моделям давно пора забути про скромність і комплекси - на кону стоїть перемога.</strong></p> <p style="text-align: justify;">У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" style="text-align: justify;" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон</a> 15 випуск від 13.06.2019 залишилося всього лише чотири учасники - Катя Польченко, Яна Кутішевська, Юля Дихан і Дмитро Сукач, який дивом повернувся завдяки другому шансу. Хто міг подумати, що учасник, який в якийсь момент вилетів з проекту, дійде практично до фіналу? Дмитру довелося пережити знущання інших учасників, підступи і вкрай ворожий настрій «колег по цеху». Але справжня професійна модель не повинна звертати уваги на такі дрібниці, і Сукач раз по раз доводив, що він гідний йти далі. Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 15 випуск від 13.06.2019, чи вийшло у Дмитра утримати свої з таким трудом завойовані позиції.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">У минулому випуску проект покинув Єгор Степаненко - приклад мужності, сили і стійкості. Кому не пощастило цього разу?</strong></p> <p style="text-align: justify;">Учасники Топ-модель по-українськи 2019 випуск 15 відчули себе героями книги «Аліса в країні чудес». Адже, як ми пам'ятаємо, у героїв цієї казки завжди час пити чай... Але модельний бізнес - це все-таки не чарівний світ, а сувора реальність, так що претендентам на перемогу довелося носити чайні сервізи ... прямо на головах, як це роблять в Індії та інших східних країнах! Не пропустіть надзвичайно красиве дефіле на проекті Топ-модель по-українськи 13.06.2019! Як завжди на цьому проекті, модний показ перетворився на видовище і складне випробування одночасно. Чи змогли учасники красиво пройти перед суддями, нічого не розбивши? Дефіле на тему чайної церемонії кинуло серйозний виклик вмінню тримати правильну поставу! А ви би так змогли?</p> <p style="text-align: justify;">Учасники часто борються зі своїми комплексами. Для Каті Польченко це - зайва вага, яка не завжди дає їй можливість виглядати досить ніжно і витончено. Для Юлі - її скромність. Дівчина не раз засмучувалася через занадто відверті наряди, які їй пропонують стилісти. Чи є місце для скромності в модельному бізнесі? Чи впоралася Юля зі своїми особистими переконаннями? Не пропустіть боротьбу моделей за місце у фіналі! Дивіться шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 15 випуск від 13.06.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-14" style="text-align: justify;" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск</a>.</p>

Божевільне чаювання і еротична фотосесія у повітрі

Всі випуски | Сезон 2

Божевільне чаювання і еротична фотосесія у повітрі

Проект Топ-модель по-українськи наближається до довгоочікуваного фіналу! Моделям давно пора забути про скромність і комплекси - на кону стоїть перемога.

У проекті Топ-модель по-українськи 2 сезон 15 випуск від 13.06.2019 залишилося всього лише чотири учасники - Катя Польченко, Яна Кутішевська, Юля Дихан і Дмитро Сукач, який дивом повернувся завдяки другому шансу. Хто міг подумати, що учасник, який в якийсь момент вилетів з проекту, дійде практично до фіналу? Дмитру довелося пережити знущання інших учасників, підступи і вкрай ворожий настрій «колег по цеху». Але справжня професійна модель не повинна звертати уваги на такі дрібниці, і Сукач раз по раз доводив, що він гідний йти далі. Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 15 випуск від 13.06.2019, чи вийшло у Дмитра утримати свої з таким трудом завойовані позиції.

У минулому випуску проект покинув Єгор Степаненко - приклад мужності, сили і стійкості. Кому не пощастило цього разу?

Учасники Топ-модель по-українськи 2019 випуск 15 відчули себе героями книги «Аліса в країні чудес». Адже, як ми пам'ятаємо, у героїв цієї казки завжди час пити чай... Але модельний бізнес - це все-таки не чарівний світ, а сувора реальність, так що претендентам на перемогу довелося носити чайні сервізи ... прямо на головах, як це роблять в Індії та інших східних країнах! Не пропустіть надзвичайно красиве дефіле на проекті Топ-модель по-українськи 13.06.2019! Як завжди на цьому проекті, модний показ перетворився на видовище і складне випробування одночасно. Чи змогли учасники красиво пройти перед суддями, нічого не розбивши? Дефіле на тему чайної церемонії кинуло серйозний виклик вмінню тримати правильну поставу! А ви би так змогли?

Учасники часто борються зі своїми комплексами. Для Каті Польченко це - зайва вага, яка не завжди дає їй можливість виглядати досить ніжно і витончено. Для Юлі - її скромність. Дівчина не раз засмучувалася через занадто відверті наряди, які їй пропонують стилісти. Чи є місце для скромності в модельному бізнесі? Чи впоралася Юля зі своїми особистими переконаннями? Не пропустіть боротьбу моделей за місце у фіналі! Дивіться шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 15 випуск від 13.06.2019 на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск.