Video: Моделі в Греції: божественне дефіле і курортний роман Каті Польченко
<p>Четвірка найзатятіших учасників проекту Топ-модель по-українськи 2018 п'ятнадцять тижнів боролася за право зватися кращими. Їх зусилля не пропали даром: всі четверо отримали квитки до Греції. Звичайно, для моделей поїздка за кордон - це не курорт. У країні античних богів на них чекало багато роботи, складні випробування і навіть можливість закрутити роман...</p><p><strong>Півфіналісти шоу </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" target="_blank"><strong>Топ-модель по-українськи 2 сезон</strong></a><strong> 16 випуск від 14.12.2018 зірвали джек-пот!</strong></p><p>Яна Кутішевская, Катя Польченко, Діма Сукач і Юля дихало минулого тижня боролися, як леви, щоб заслужити поїздку мрії. Їх результати настільки вразили суддів і експертів, що без квитків у Грецію не залишився ніхто. Не пропустіть закордонний випуск шоу Топ-модель по-українськи 14.12.2018 - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua!</p><p>Смачна їжа, фантастична архітектура і жива історія на кожному кроці. Греція - країна-мрія, але майбутні моделі приїхали сюди не для відпочинку. І їм, і команді проекту довелося добре попрацювати, щоб потрапити на заповітні локації! Зйомки за кордоном - це завжди важко, адже домовитися про фотосесію в історичному місці не так вже й просто.</p><p>Так, учасників Топ-модель по-українськи 2 сезон не пустили на сходинки стародавнього храму Артеміди, хоча це була ідеальна локація. Більш того, місцева влада пред'явила дуже незвичайні вимоги - наприклад, зніматися виключно у повністю закритому одязі. Виявляється, фотографування в напівоголеному вигляді в оточенні історичних пам'яток вважається страшною образою. Як учасники та команда проекту впоралися з несподіваними труднощами? Дізнайтеся прямо зараз у шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 16 випуск!</p><p>Півфіналісти проекту Топ-модель по-українськи 2 сезон перевтілилися в античних персонажів на сучасний лад, відчули себе богами і самовіддано боролися зі стихією. А Катя Польченко навіть примудрилася знайти собі залицяльника! Симпатичний грек із задоволенням залицявся до яскравої українки... Не пропустіть подробиці в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 16 випуск від 14.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-15" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон 15 випуск</a></p>

Моделі в Греції: божественне дефіле і курортний роман Каті Польченко

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Моделі в Греції: божественне дефіле і курортний роман Каті Польченко

Четвірка найзатятіших учасників проекту Топ-модель по-українськи 2018 п'ятнадцять тижнів боролася за право зватися кращими. Їх зусилля не пропали даром: всі четверо отримали квитки до Греції. Звичайно, для моделей поїздка за кордон - це не курорт. У країні античних богів на них чекало багато роботи, складні випробування і навіть можливість закрутити роман...

Півфіналісти шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 16 випуск від 14.12.2018 зірвали джек-пот!

Яна Кутішевская, Катя Польченко, Діма Сукач і Юля дихало минулого тижня боролися, як леви, щоб заслужити поїздку мрії. Їх результати настільки вразили суддів і експертів, що без квитків у Грецію не залишився ніхто. Не пропустіть закордонний випуск шоу Топ-модель по-українськи 14.12.2018 - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua!

Смачна їжа, фантастична архітектура і жива історія на кожному кроці. Греція - країна-мрія, але майбутні моделі приїхали сюди не для відпочинку. І їм, і команді проекту довелося добре попрацювати, щоб потрапити на заповітні локації! Зйомки за кордоном - це завжди важко, адже домовитися про фотосесію в історичному місці не так вже й просто.

Так, учасників Топ-модель по-українськи 2 сезон не пустили на сходинки стародавнього храму Артеміди, хоча це була ідеальна локація. Більш того, місцева влада пред'явила дуже незвичайні вимоги - наприклад, зніматися виключно у повністю закритому одязі. Виявляється, фотографування в напівоголеному вигляді в оточенні історичних пам'яток вважається страшною образою. Як учасники та команда проекту впоралися з несподіваними труднощами? Дізнайтеся прямо зараз у шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 16 випуск!

Півфіналісти проекту Топ-модель по-українськи 2 сезон перевтілилися в античних персонажів на сучасний лад, відчули себе богами і самовіддано боролися зі стихією. А Катя Польченко навіть примудрилася знайти собі залицяльника! Симпатичний грек із задоволенням залицявся до яскравої українки... Не пропустіть подробиці в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 16 випуск від 14.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон 15 випуск