Video: За крок до: нове перевтілення і нові експерти
<p><strong>У проекті Топ-модель по-українськи 2018 залишилася трійка кращих. За крок до перемоги - або за крок до вильоту? Для одного з учасників цей тиждень став вирішальним.</strong></p> <p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон</a> 17 випуск від 21.12.2018 залишилося всього три учасники:</p> <p>• Катя Польченко, яка дійшла до півфіналу, незважаючи на критику на адресу її фігури.</p> <p>• Дмитро Сукач, який дивом повернувся на проект Топ-модель по-українськи 2018 після вильоту</p> <p>• Яна Кутішевская, яка навчилася за час проекту поєднувати свою зухвалість разом з жіночністю</p> <p>Нагадаємо, що після поїздки в Грецію Юлія Дихан покинула проект Топ-модель по-українськи 2 сезон. Хто попрощався з реаліті на цей раз? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск!</p> <p>Учасникам, які залишилися на проекті, довелося викластися на повну і морально, і фізично.</p> <p>У Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск конкурсанти не тільки красиво ходили по подіуму і позували фотографам, а й... грали у футбол! Моделі вийшли на поле і показали, наскільки вони вміють володіти мечем. Що для моделі важливіше - 15 років футбольного стажу або чарівність? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск!  І навіть справжня професійна топ-модель зі світовим ім'ям не відмовила собі в задоволенні поганяти м'яча - ведуча проекту Топ-модель по-українськи 2018 Алла Костромічева увійшла у смак!</p> <p>Тиждень приніс півфіналістам безліч несподіванок. Троє нових експертів, шоу-балет і несподіване перевтілення - тиждень «за крок до» не пощадив нікого. Вперше за історію проекту одному з трійки довелося помінятися, коли фінал настільки близько. Кого змінили за крок до завершення проекту? Такого ви ще не бачили - дивіться Топ-модель по-українськи 21.12.2018!</p> <p>На що готові моделі заради перемоги? Яка цікава партнерка дісталася Дмитру Сукачу під час однієї з фотосесій? Дивіться Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск від 21.12.2018 на сайті Teleportal.ua - пристрасті загострилися до межі!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-16" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон 16 випуск</a></p>

За крок до: нове перевтілення і нові експерти

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

За крок до: нове перевтілення і нові експерти

У проекті Топ-модель по-українськи 2018 залишилася трійка кращих. За крок до перемоги - або за крок до вильоту? Для одного з учасників цей тиждень став вирішальним.

У шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск від 21.12.2018 залишилося всього три учасники:

• Катя Польченко, яка дійшла до півфіналу, незважаючи на критику на адресу її фігури.

• Дмитро Сукач, який дивом повернувся на проект Топ-модель по-українськи 2018 після вильоту

• Яна Кутішевская, яка навчилася за час проекту поєднувати свою зухвалість разом з жіночністю

Нагадаємо, що після поїздки в Грецію Юлія Дихан покинула проект Топ-модель по-українськи 2 сезон. Хто попрощався з реаліті на цей раз? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск!

Учасникам, які залишилися на проекті, довелося викластися на повну і морально, і фізично.

У Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск конкурсанти не тільки красиво ходили по подіуму і позували фотографам, а й... грали у футбол! Моделі вийшли на поле і показали, наскільки вони вміють володіти мечем. Що для моделі важливіше - 15 років футбольного стажу або чарівність? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск!  І навіть справжня професійна топ-модель зі світовим ім'ям не відмовила собі в задоволенні поганяти м'яча - ведуча проекту Топ-модель по-українськи 2018 Алла Костромічева увійшла у смак!

Тиждень приніс півфіналістам безліч несподіванок. Троє нових експертів, шоу-балет і несподіване перевтілення - тиждень «за крок до» не пощадив нікого. Вперше за історію проекту одному з трійки довелося помінятися, коли фінал настільки близько. Кого змінили за крок до завершення проекту? Такого ви ще не бачили - дивіться Топ-модель по-українськи 21.12.2018!

На що готові моделі заради перемоги? Яка цікава партнерка дісталася Дмитру Сукачу під час однієї з фотосесій? Дивіться Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск від 21.12.2018 на сайті Teleportal.ua - пристрасті загострилися до межі!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон 16 випуск