Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: За крок до: нове перевтілення і нові експерти
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">У проекті Топ-модель по-українськи 2019 залишилася трійка кращих. За крок до перемоги - або за крок до вильоту? Для одного з учасників цей тиждень став вирішальним.</strong></p> <p style="text-align: justify;">У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" style="text-align: justify;" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон</a> 17 випуск від 14.06.2019 залишилося всього три учасники:</p> <ul> <li style="text-align: justify;">Катя Польченко, яка дійшла до півфіналу, незважаючи на критику на адресу її фігури.</li> <li style="text-align: justify;">Дмитро Сукач, який дивом повернувся на проект Топ-модель по-українськи 2019 після вильоту.</li> <li style="text-align: justify;">Яна Кутішевская, яка навчилася за час проекту поєднувати свою зухвалість разом з жіночністю.</li> </ul> <p style="text-align: justify;">Нагадаємо, що після поїздки в Грецію Юлія Дихан покинула проект Топ-модель по-українськи 2 сезон. Хто попрощався з реаліті на цей раз? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск!</p> <p style="text-align: justify;">Учасникам, які залишилися на проекті, довелося викластися на повну і морально, і фізично.</p> <p style="text-align: justify;">У Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск конкурсанти не тільки красиво ходили по подіуму і позували фотографам, а й... грали у футбол! Моделі вийшли на поле і показали, наскільки вони вміють володіти мечем. Що для моделі важливіше - 15 років футбольного стажу або чарівність? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск!  І навіть справжня професійна топ-модель зі світовим ім'ям не відмовила собі в задоволенні поганяти м'яча - ведуча проекту Топ-модель по-українськи 2019 Алла Костромічева увійшла у смак!</p> <p style="text-align: justify;">Тиждень приніс півфіналістам безліч несподіванок. Троє нових експертів, шоу-балет і несподіване перевтілення - тиждень «за крок до» не пощадив нікого. Вперше за історію проекту одному з трійки довелося помінятися, коли фінал настільки близько. Кого змінили за крок до завершення проекту? Такого ви ще не бачили - дивіться Топ-модель по-українськи 14.06.2019!</p> <p style="text-align: justify;">На що готові моделі заради перемоги? Яка цікава партнерка дісталася Дмитру Сукачу під час однієї з фотосесій? Дивіться Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск від 14.06.2019 на сайті Teleportal.ua - пристрасті загострилися до межі!</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-16" style="text-align: justify;" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон 16 випуск</a>.</p>

За крок до: нове перевтілення і нові експерти

Всі випуски | Сезон 2

За крок до: нове перевтілення і нові експерти

У проекті Топ-модель по-українськи 2019 залишилася трійка кращих. За крок до перемоги - або за крок до вильоту? Для одного з учасників цей тиждень став вирішальним.

У шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск від 14.06.2019 залишилося всього три учасники:

  • Катя Польченко, яка дійшла до півфіналу, незважаючи на критику на адресу її фігури.
  • Дмитро Сукач, який дивом повернувся на проект Топ-модель по-українськи 2019 після вильоту.
  • Яна Кутішевская, яка навчилася за час проекту поєднувати свою зухвалість разом з жіночністю.

Нагадаємо, що після поїздки в Грецію Юлія Дихан покинула проект Топ-модель по-українськи 2 сезон. Хто попрощався з реаліті на цей раз? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск!

Учасникам, які залишилися на проекті, довелося викластися на повну і морально, і фізично.

У Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск конкурсанти не тільки красиво ходили по подіуму і позували фотографам, а й... грали у футбол! Моделі вийшли на поле і показали, наскільки вони вміють володіти мечем. Що для моделі важливіше - 15 років футбольного стажу або чарівність? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск!  І навіть справжня професійна топ-модель зі світовим ім'ям не відмовила собі в задоволенні поганяти м'яча - ведуча проекту Топ-модель по-українськи 2019 Алла Костромічева увійшла у смак!

Тиждень приніс півфіналістам безліч несподіванок. Троє нових експертів, шоу-балет і несподіване перевтілення - тиждень «за крок до» не пощадив нікого. Вперше за історію проекту одному з трійки довелося помінятися, коли фінал настільки близько. Кого змінили за крок до завершення проекту? Такого ви ще не бачили - дивіться Топ-модель по-українськи 14.06.2019!

На що готові моделі заради перемоги? Яка цікава партнерка дісталася Дмитру Сукачу під час однієї з фотосесій? Дивіться Топ-модель по-українськи 2 сезон 17 випуск від 14.06.2019 на сайті Teleportal.ua - пристрасті загострилися до межі!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон 16 випуск.