Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мітинг моделей і селфі на виліт
<p style="text-align:justify"><strong>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2">Топ-модель по-українськи 2 сезон</a> 2 випуск 30 учасників змагаються за право залишитися в проекті. Тільки половина з них зможе пройти в наступний етап.</strong> Дізнайтеся разом із шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон, хто ж ці 15 щасливчиків.</p> <p style="text-align:justify">У Топ-модель по-українськи 2 сезон 2 випуск майбутні моделі зіткнулися з першими випробуваннями. Для початку їм довелося влаштувати справжній мітинг! Судді придумали для моделей незвичайне завдання: створити гасло і відстояти свою позицію в дефіле-протесті. Хто з учасників зможе донести свій посил, а кого з них у терміновому порядку виведе охорона? Дивіться модельний мітинг в реаліті Топ-модель по-українськи 2019 онлайн!</p> <p style="text-align:justify">Ще більш складне випробування придумала для молодих людей Соня Плакидюк. Фешн-фотограф особисто провела зйомку для кожного з учасників. Майбутнім моделям довелося постаратися, щоби вразити маститого фотографа. У тому числі - полізти в крижану воду і слідувати всім вимогам Соні. Учасники на своїй шкурі дізналися, що модель повинна вміти перевтілюватися у що завгодно. Навіть якщо строгий фотограф попросив зобразити із себ ... кефір. <strong>Як майбутні моделі впораються із завданнями Соні Плакидюк? Хто з дівчат сміливо оголив груди на всю країну? Дивіться онлайн Топ-модель по-українськи випуск 2.</strong></p> <p style="text-align:justify">Крім іншого, наші учасники знімали Селфі. Але не так, як вони зазвичай роблять це для соцмереж, а на оцінку. Адже в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон навіть одне-єдине невдале Селфі може вибити учасника з проекту!</p> <p style="text-align:justify"> </p> <p style="text-align:justify">Майбутні моделі взяли участь у своєму першому показі мод. Вони представили одяг українського бренду. Однак обличчя учасникам закрили суцільними масками, так що висловлювати свій артистизм вони змогли тільки тілом.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Чи зможуть учасники вдало підібрати «лук» зі своїх речей? Чиї відносини розіб'є жорсткий відбір суддів? Дивіться програму Топ-модель по-українськи 2 сезон 2 випуск онлайн і стежте за успіхами наших героїв!</strong></p>

Мітинг моделей і селфі на виліт

Всі випуски | Сезон 2

Мітинг моделей і селфі на виліт

У шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 2 випуск 30 учасників змагаються за право залишитися в проекті. Тільки половина з них зможе пройти в наступний етап. Дізнайтеся разом із шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон, хто ж ці 15 щасливчиків.

У Топ-модель по-українськи 2 сезон 2 випуск майбутні моделі зіткнулися з першими випробуваннями. Для початку їм довелося влаштувати справжній мітинг! Судді придумали для моделей незвичайне завдання: створити гасло і відстояти свою позицію в дефіле-протесті. Хто з учасників зможе донести свій посил, а кого з них у терміновому порядку виведе охорона? Дивіться модельний мітинг в реаліті Топ-модель по-українськи 2019 онлайн!

Ще більш складне випробування придумала для молодих людей Соня Плакидюк. Фешн-фотограф особисто провела зйомку для кожного з учасників. Майбутнім моделям довелося постаратися, щоби вразити маститого фотографа. У тому числі - полізти в крижану воду і слідувати всім вимогам Соні. Учасники на своїй шкурі дізналися, що модель повинна вміти перевтілюватися у що завгодно. Навіть якщо строгий фотограф попросив зобразити із себ ... кефір. Як майбутні моделі впораються із завданнями Соні Плакидюк? Хто з дівчат сміливо оголив груди на всю країну? Дивіться онлайн Топ-модель по-українськи випуск 2.

Крім іншого, наші учасники знімали Селфі. Але не так, як вони зазвичай роблять це для соцмереж, а на оцінку. Адже в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон навіть одне-єдине невдале Селфі може вибити учасника з проекту!

 

Майбутні моделі взяли участь у своєму першому показі мод. Вони представили одяг українського бренду. Однак обличчя учасникам закрили суцільними масками, так що висловлювати свій артистизм вони змогли тільки тілом.

Чи зможуть учасники вдало підібрати «лук» зі своїх речей? Чиї відносини розіб'є жорсткий відбір суддів? Дивіться програму Топ-модель по-українськи 2 сезон 2 випуск онлайн і стежте за успіхами наших героїв!