Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перевтілення учасників і фотосесія на велосипедах
<p style="text-align:justify">У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2">Топ-модель по-українськи 2 сезон</a> випуск 3 п'ятнадцять учасників борються за право потрапити в світ високої моди. У цьому випуску їх чекали нові випробування і перешкоди на шляху до мрії.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Найочікуваніша подія шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон - це перевтілення учасників.</strong></p> <p style="text-align:justify"> Щороку судді стикаються зі сльозами і докорами через нові образи, які стилісти придумують для майбутніх моделей. Цього разу в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон з'явилося нововведення: один учасник може придумати собі образ сам. Судді підготували складне випробування, під час якого майбутні моделі повинні показати свій смак і почуття стилю. Переможець отримає більшу кількість привілеїв, ніж інші учасники, і зможе уникнути рук стилістів.</p> <p style="text-align:justify">Випробування виявилося дійсно складним: судді були в шоці від того, які образи придумали для себе майбутні моделі. Тільки одному учаснику дозволили вибрати свій стиль. Всіх інших відправили на перевтілення до стилістів. Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 3, які зміни їх очікують. Чи виправдаються побоювання учасників? Як вони поставляться до свого нового зовнішнього вигляду? Дивіться у програмі Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 3.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Наступне завдання для майбутніх моделей - це фотосесія на велосипедах.</strong></p> <p style="text-align:justify">Майбутнім моделям потрібно самостійно придумати ідею для зйомки. Це завдання виявилося набагато складнішим, ніж уявлялося. Деякі задумки учасників виявилися відверто дивними, а хтось просто не зміг впоратися із велосипедом. Дивіться у програмі Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 3, на що здатна фантазія учасників.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Але найскладніше завдання від суддів чекало претендентів на звання топ-моделі у самому кінці випуску.</strong></p> <p style="text-align:justify">Їм довелося взяти участь у зйомці одним дублем. Всі 15 учасників повинні показати себе на висоті, адже помилка одного означає провал для всіх.</p> <p style="text-align:justify">Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2019 випуск 3 онлайн, кого з учасників опустять з небес на землю, які конфлікти встигли виникнути під час зйомок, і багато іншого.</p>

Перевтілення учасників і фотосесія на велосипедах

Всі випуски | Сезон 2

Перевтілення учасників і фотосесія на велосипедах

У шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 3 п'ятнадцять учасників борються за право потрапити в світ високої моди. У цьому випуску їх чекали нові випробування і перешкоди на шляху до мрії.

Найочікуваніша подія шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон - це перевтілення учасників.

 Щороку судді стикаються зі сльозами і докорами через нові образи, які стилісти придумують для майбутніх моделей. Цього разу в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон з'явилося нововведення: один учасник може придумати собі образ сам. Судді підготували складне випробування, під час якого майбутні моделі повинні показати свій смак і почуття стилю. Переможець отримає більшу кількість привілеїв, ніж інші учасники, і зможе уникнути рук стилістів.

Випробування виявилося дійсно складним: судді були в шоці від того, які образи придумали для себе майбутні моделі. Тільки одному учаснику дозволили вибрати свій стиль. Всіх інших відправили на перевтілення до стилістів. Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 3, які зміни їх очікують. Чи виправдаються побоювання учасників? Як вони поставляться до свого нового зовнішнього вигляду? Дивіться у програмі Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 3.

Наступне завдання для майбутніх моделей - це фотосесія на велосипедах.

Майбутнім моделям потрібно самостійно придумати ідею для зйомки. Це завдання виявилося набагато складнішим, ніж уявлялося. Деякі задумки учасників виявилися відверто дивними, а хтось просто не зміг впоратися із велосипедом. Дивіться у програмі Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 3, на що здатна фантазія учасників.

Але найскладніше завдання від суддів чекало претендентів на звання топ-моделі у самому кінці випуску.

Їм довелося взяти участь у зйомці одним дублем. Всі 15 учасників повинні показати себе на висоті, адже помилка одного означає провал для всіх.

Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2019 випуск 3 онлайн, кого з учасників опустять з небес на землю, які конфлікти встигли виникнути під час зйомок, і багато іншого.