Video: Дефіле на ковзанах і фотосесія в стилі ню
<p><span style="color: rgb(68, 68, 68);">Світ моди буває жорстоким. Майбутні моделі накидаються один на одного з кулаками, щоб отримати найкраще. Тут кожен сам за себе - на подіумі і на бекстейджі.</span></p><p><strong style="color: rgb(68, 68, 68);">У шоу Топ-модель по-українськи 1 сезон випуск 4 учасники заселилися в модельний будинок.</strong></p><p><span style="color: rgb(68, 68, 68);">Красиві кімнати з рожевими покривалами і дзеркальними шафами... Звучить, як по-справжньому райське місце. Але моделі нізащо не поступляться суперникам навіть у тому випадку, якщо мова йде всього лише про односпальні ліжка у загальній кімнаті. У Топ-модель по-українськи 2 сезон між учасниками почалися серйозні бійки: кожен хоче потрапити в кращу кімнату. Хто з чоловіків показав себе зовсім не по-джентельменськи? Дивіться у шоу Топ-модель по-українськи 2018 випуск 4.</span></p><p><span style="color: rgb(68, 68, 68);">Учасникам довелося усвідомити, наскільки важливо для них оволодіти мистецтвом красивого дефіле.</span></p><p><span style="color: rgb(68, 68, 68);">Ведуча проекту Топ-модель по-українськи 2018 Алла Костромічева запросила режисера модних показів, щоб він дав майбутнім моделям кілька професійних порад. Він жорстко розкритикував манеру ходити кожного з учасників, адже у Топ-модель по-українськи 2018 випуск 4 моделей очікували дуже непрості покази. Серед них - дефіле із телевізором на голові, а також вихід... на ковзанах!</span></p><p><strong style="color: rgb(68, 68, 68);">Кожна модель повинна досконало вміти позувати для фото.</strong><span style="color: rgb(68, 68, 68);"> Проект Топ-модель по-українськи 2 сезон запросив відомих українських фотографів, щоб учасники відчули особливості кожного виду зйомки.</span></p><p><strong style="color: rgb(68, 68, 68);">Майбутні моделі знялися в трьох різних за стилем фотосесіях.</strong></p><p><span style="color: rgb(68, 68, 68);">Учасники Топ-модель по-українськи 2 сезон демонстрували щирі емоції у жанрі «психологічний портрет», показували одяг у фешн-зйомці і розкривали свою сексуальність в стилі ню.</span></p><p><span style="color: rgb(68, 68, 68);">Хто з майбутніх моделей з півслова розумів побажання фотографа, а хто - зовсім не виправдав очікування суддів? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 4.</span></p>

Дефіле на ковзанах і фотосесія в стилі ню

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Дефіле на ковзанах і фотосесія в стилі ню

Світ моди буває жорстоким. Майбутні моделі накидаються один на одного з кулаками, щоб отримати найкраще. Тут кожен сам за себе - на подіумі і на бекстейджі.

У шоу Топ-модель по-українськи 1 сезон випуск 4 учасники заселилися в модельний будинок.

Красиві кімнати з рожевими покривалами і дзеркальними шафами... Звучить, як по-справжньому райське місце. Але моделі нізащо не поступляться суперникам навіть у тому випадку, якщо мова йде всього лише про односпальні ліжка у загальній кімнаті. У Топ-модель по-українськи 2 сезон між учасниками почалися серйозні бійки: кожен хоче потрапити в кращу кімнату. Хто з чоловіків показав себе зовсім не по-джентельменськи? Дивіться у шоу Топ-модель по-українськи 2018 випуск 4.

Учасникам довелося усвідомити, наскільки важливо для них оволодіти мистецтвом красивого дефіле.

Ведуча проекту Топ-модель по-українськи 2018 Алла Костромічева запросила режисера модних показів, щоб він дав майбутнім моделям кілька професійних порад. Він жорстко розкритикував манеру ходити кожного з учасників, адже у Топ-модель по-українськи 2018 випуск 4 моделей очікували дуже непрості покази. Серед них - дефіле із телевізором на голові, а також вихід... на ковзанах!

Кожна модель повинна досконало вміти позувати для фото. Проект Топ-модель по-українськи 2 сезон запросив відомих українських фотографів, щоб учасники відчули особливості кожного виду зйомки.

Майбутні моделі знялися в трьох різних за стилем фотосесіях.

Учасники Топ-модель по-українськи 2 сезон демонстрували щирі емоції у жанрі «психологічний портрет», показували одяг у фешн-зйомці і розкривали свою сексуальність в стилі ню.

Хто з майбутніх моделей з півслова розумів побажання фотографа, а хто - зовсім не виправдав очікування суддів? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 4.