Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дефіле на ковзанах і фотосесія в стилі ню
<p style="text-align:justify"><span style="color:#444444">Світ моди буває жорстоким. Майбутні моделі накидаються один на одного з кулаками, щоб отримати найкраще. Тут кожен сам за себе - на подіумі і на бекстейджі.</span></p> <p style="text-align:justify"><strong>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2">Топ-модель по-українськи 2 сезон</a> випуск 4 учасники заселилися в модельний будинок.</strong></p> <p style="text-align:justify"><span style="color:#444444">Красиві кімнати з рожевими покривалами і дзеркальними шафами... Звучить, як по-справжньому райське місце. Але моделі нізащо не поступляться суперникам навіть у тому випадку, якщо мова йде всього лише про односпальні ліжка у загальній кімнаті. У Топ-модель по-українськи 2 сезон між учасниками почалися серйозні бійки: кожен хоче потрапити в кращу кімнату. Хто з чоловіків показав себе зовсім не по-джентельменськи? Дивіться у шоу Топ-модель по-українськи 2019 випуск 4.</span></p> <p style="text-align:justify"><span style="color:#444444">Учасникам довелося усвідомити, наскільки важливо для них оволодіти мистецтвом красивого дефіле.</span></p> <p style="text-align:justify"><span style="color:#444444">Ведуча проекту Топ-модель по-українськи 2019 Алла Костромічева запросила режисера модних показів, щоб він дав майбутнім моделям кілька професійних порад. Він жорстко розкритикував манеру ходити кожного з учасників, адже у Топ-модель по-українськи 201 випуск 4 моделей очікували дуже непрості покази. Серед них - дефіле із телевізором на голові, а також вихід... на ковзанах!</span></p> <p style="text-align:justify"><strong>Кожна модель повинна досконало вміти позувати для фото.</strong><span style="color:#444444"> Проект Топ-модель по-українськи 2 сезон запросив відомих українських фотографів, щоб учасники відчули особливості кожного виду зйомки.</span></p> <p style="text-align:justify"><strong>Майбутні моделі знялися в трьох різних за стилем фотосесіях.</strong></p> <p style="text-align:justify"><span style="color:#444444">Учасники Топ-модель по-українськи 2 сезон демонстрували щирі емоції у жанрі «психологічний портрет», показували одяг у фешн-зйомці і розкривали свою сексуальність в стилі ню.</span></p> <p style="text-align:justify"><span style="color:#444444">Хто з майбутніх моделей з півслова розумів побажання фотографа, а хто - зовсім не виправдав очікування суддів? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 4.</span></p>

Дефіле на ковзанах і фотосесія в стилі ню

Всі випуски | Сезон 2

Дефіле на ковзанах і фотосесія в стилі ню

Світ моди буває жорстоким. Майбутні моделі накидаються один на одного з кулаками, щоб отримати найкраще. Тут кожен сам за себе - на подіумі і на бекстейджі.

У шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 4 учасники заселилися в модельний будинок.

Красиві кімнати з рожевими покривалами і дзеркальними шафами... Звучить, як по-справжньому райське місце. Але моделі нізащо не поступляться суперникам навіть у тому випадку, якщо мова йде всього лише про односпальні ліжка у загальній кімнаті. У Топ-модель по-українськи 2 сезон між учасниками почалися серйозні бійки: кожен хоче потрапити в кращу кімнату. Хто з чоловіків показав себе зовсім не по-джентельменськи? Дивіться у шоу Топ-модель по-українськи 2019 випуск 4.

Учасникам довелося усвідомити, наскільки важливо для них оволодіти мистецтвом красивого дефіле.

Ведуча проекту Топ-модель по-українськи 2019 Алла Костромічева запросила режисера модних показів, щоб він дав майбутнім моделям кілька професійних порад. Він жорстко розкритикував манеру ходити кожного з учасників, адже у Топ-модель по-українськи 201 випуск 4 моделей очікували дуже непрості покази. Серед них - дефіле із телевізором на голові, а також вихід... на ковзанах!

Кожна модель повинна досконало вміти позувати для фото. Проект Топ-модель по-українськи 2 сезон запросив відомих українських фотографів, щоб учасники відчули особливості кожного виду зйомки.

Майбутні моделі знялися в трьох різних за стилем фотосесіях.

Учасники Топ-модель по-українськи 2 сезон демонстрували щирі емоції у жанрі «психологічний портрет», показували одяг у фешн-зйомці і розкривали свою сексуальність в стилі ню.

Хто з майбутніх моделей з півслова розумів побажання фотографа, а хто - зовсім не виправдав очікування суддів? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 4.