Video: Уроки падіння на подіумі
<p>У кар'єрі моделей бувають як злети, так і падіння. Але навіть падати потрібно вміти зі стилем.</p><p><strong>На початку Топ-модель по-українськи 2 сезон 5 випуск сама Алла Костромічева впала на подіумі!</strong></p><p>Однак все не так просто: модель спеціально зімітувала своє падіння, щоб дати урок учасникам проекту. Падіння для манекенника - звичайна річ, це трапляється на багатьох показах. Щоб уникнути травм, моделі-початківці повинні навчитися правильно падати. Ведуча Топ-модель по-українськи 2018 запросила професійного каскадера, щоб він дав учасникам проекту кілька уроків. Після цього майбутні моделі демонстрували свої вміння на показі. Їх завдання - не тільки показати свій власний стиль ходьби, але і ефектне падіння. Хто із хлопців вийшов на шпильці і завоював прихильність експертів? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2018 випуск 5 онлайн.</p><p>Соня Плакидюк придумала для учасників цікаве завдання: на фотосесії вони повинні обіграти найвідоміші обкладинки глянцевих журналів. Найскладніше в цьому конкурсі - зловити настрій фото, а не просто скопіювати позу моделі. Завдання стало справжнім випробуванням для хлопців проекту Топ-модель по-українськи 2 сезон - деяким з них довелося зважитися на депіляцію... <strong>Хто з учасників підкорив експертів образом Кім Кардашьян? Хто отримав привітання із днем ​​народження від самої Соні Плакидюк? </strong>Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 5 випуск.</p><p>У цьому випуску Топ-модель по-українськи 2 сезон учасники самостійно збирали «лук» для вечірки.</p><p>Тільки ті троє щасливчиків, хто зміг показати свій власний стиль, вирушили на світський захід. Як же виглядає справжній streetstyle? Дізнайтеся разом з шоу Топ-модель по-українськи 2018 випуск 5.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 4</p>

Уроки падіння на подіумі

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Уроки падіння на подіумі

У кар'єрі моделей бувають як злети, так і падіння. Але навіть падати потрібно вміти зі стилем.

На початку Топ-модель по-українськи 2 сезон 5 випуск сама Алла Костромічева впала на подіумі!

Однак все не так просто: модель спеціально зімітувала своє падіння, щоб дати урок учасникам проекту. Падіння для манекенника - звичайна річ, це трапляється на багатьох показах. Щоб уникнути травм, моделі-початківці повинні навчитися правильно падати. Ведуча Топ-модель по-українськи 2018 запросила професійного каскадера, щоб він дав учасникам проекту кілька уроків. Після цього майбутні моделі демонстрували свої вміння на показі. Їх завдання - не тільки показати свій власний стиль ходьби, але і ефектне падіння. Хто із хлопців вийшов на шпильці і завоював прихильність експертів? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2018 випуск 5 онлайн.

Соня Плакидюк придумала для учасників цікаве завдання: на фотосесії вони повинні обіграти найвідоміші обкладинки глянцевих журналів. Найскладніше в цьому конкурсі - зловити настрій фото, а не просто скопіювати позу моделі. Завдання стало справжнім випробуванням для хлопців проекту Топ-модель по-українськи 2 сезон - деяким з них довелося зважитися на депіляцію... Хто з учасників підкорив експертів образом Кім Кардашьян? Хто отримав привітання із днем ​​народження від самої Соні Плакидюк? Дивіться в шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 5 випуск.

У цьому випуску Топ-модель по-українськи 2 сезон учасники самостійно збирали «лук» для вечірки.

Тільки ті троє щасливчиків, хто зміг показати свій власний стиль, вирушили на світський захід. Як же виглядає справжній streetstyle? Дізнайтеся разом з шоу Топ-модель по-українськи 2018 випуск 5.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 4