Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Темна сторона моделей: вампіри і демони правлять бал
<p>Не пропустіть найстрашніший випуск Топ-модель по-українськи. Напередодні Хеллоуїна учасникам довелося пройти через вогонь і воду... по-справжньому!</p> <p><strong>Учасники </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2" target="_blank"><strong>Топ-модель по-українськи 2 сезон</strong></a><strong> 9 випуск від 07.06.2019 зустрілися віч-на-віч зі своєю темною стороною.</strong></p> <p>Сергій Нікітюк запросив учасників Топ-модель по-українськи 2 сезон на фешн-сповідь. Які таємниці приховували моделі? У яких гріхах вони покаялися експерту? Дізнайтеся у шоу Топ-модель по-українськи 07.06.2019.</p> <p>Судді підготували для майбутніх моделей ряд випробувань, завдяки яким вони повинні подолати свою заздрість. Також вони склали Кодекс честі моделей із урахуванням всіх помилок, які робили учасники на проекті.</p> <p>Учасники відчули себе героями сьогодення хоррор-фільму. Спочатку вони знялися у фотосесії в темному лісі, потім – направилися у вампірський замок.</p> <p>На новій локації учасників Топ-модель по-українськи 2019 очікував заставлений стравами стіл. Однак вони прийшли сюди не для їжі. Їх чекає куди більш складне завдання: моделі повинні пройти по столу, не звертаючи уваги на перешкоди. Не пропустіть моторошне, але дуже красиве видовище у шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 9 серія!</p> <p>Моделі змогли відчути себе Офелією з Гамлета.</p> <p>Незвичайна фотосесія в воді зазнала їх акторські здібності. Кожному з учасників потрібно було відіграти свою історію, незважаючи на крижану воду.</p> <p>А наостанок учасників Топ-модель по-українськи 2 сезон чекало по-справжньому вогняне дефіле.</p> <p>Їм довелося пройти по охопленого полум'ям подіуму і показати перетворення душі. Хтось показав себе справжнім демоном, а хтось навіть не хотів ризикувати.</p> <p>У серії Топ-модель по-українськи 07.06.2019 вас очікують демони, вампіри та інша нечисть. Адже, як відомо, всі вони активізуються у переддень Дня всіх святих. Модель нового покоління повинна вміти подати будь-який образ зі стилем.</p> <p>Чи змогли учасники вирішити свої проблеми і залишити заздрість позаду? Що входить в Модельний кодекс честі? Не пропустіть Топ-модель по-українськи 2 сезон 9 випуск від 07.06.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-2/vypusk-8" target="_blank">Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 8</a></p>

Темна сторона моделей: вампіри і демони правлять бал

Всі випуски | Сезон 2

Темна сторона моделей: вампіри і демони правлять бал

Не пропустіть найстрашніший випуск Топ-модель по-українськи. Напередодні Хеллоуїна учасникам довелося пройти через вогонь і воду... по-справжньому!

Учасники Топ-модель по-українськи 2 сезон 9 випуск від 07.06.2019 зустрілися віч-на-віч зі своєю темною стороною.

Сергій Нікітюк запросив учасників Топ-модель по-українськи 2 сезон на фешн-сповідь. Які таємниці приховували моделі? У яких гріхах вони покаялися експерту? Дізнайтеся у шоу Топ-модель по-українськи 07.06.2019.

Судді підготували для майбутніх моделей ряд випробувань, завдяки яким вони повинні подолати свою заздрість. Також вони склали Кодекс честі моделей із урахуванням всіх помилок, які робили учасники на проекті.

Учасники відчули себе героями сьогодення хоррор-фільму. Спочатку вони знялися у фотосесії в темному лісі, потім – направилися у вампірський замок.

На новій локації учасників Топ-модель по-українськи 2019 очікував заставлений стравами стіл. Однак вони прийшли сюди не для їжі. Їх чекає куди більш складне завдання: моделі повинні пройти по столу, не звертаючи уваги на перешкоди. Не пропустіть моторошне, але дуже красиве видовище у шоу Топ-модель по-українськи 2 сезон 9 серія!

Моделі змогли відчути себе Офелією з Гамлета.

Незвичайна фотосесія в воді зазнала їх акторські здібності. Кожному з учасників потрібно було відіграти свою історію, незважаючи на крижану воду.

А наостанок учасників Топ-модель по-українськи 2 сезон чекало по-справжньому вогняне дефіле.

Їм довелося пройти по охопленого полум'ям подіуму і показати перетворення душі. Хтось показав себе справжнім демоном, а хтось навіть не хотів ризикувати.

У серії Топ-модель по-українськи 07.06.2019 вас очікують демони, вампіри та інша нечисть. Адже, як відомо, всі вони активізуються у переддень Дня всіх святих. Модель нового покоління повинна вміти подати будь-який образ зі стилем.

Чи змогли учасники вирішити свої проблеми і залишити заздрість позаду? Що входить в Модельний кодекс честі? Не пропустіть Топ-модель по-українськи 2 сезон 9 випуск від 07.06.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Топ-модель по-українськи 2 сезон випуск 8