Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто керує світом: експерти обирають 15 найкращих дівчат-моделей
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У головному fashion-шоу країни <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон</a> 1 випуск від 30.08.19 стартував наймасштабніший кастинг в історії проєкту! Цього року акулам моделінгу з-поміж декількох тисяч претенденток доведеться обрати 15 муз, фатальних і наполегливих жінок. Як це відбуватиметься? Дивіться в 1 випуску «Топ-модель по-українськи».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Алла Костромічова вдалася до рішучого експерименту та провела інтернет-голосування на офіційному сайті Нового каналу. Вірні шанувальники програми та моди власноруч вирішили долю 3 сезону проєкту «Топ-модель по-українськи». З-поміж чоловічого, жіночого та змішаного сезонів глядачі обрали дівчат-моделей. Що ж, готуйтесь до хвилі п’янкої жіночої краси, шарму й елегантності!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Допомагатимуть моделям розправити крила та ідеально опанувати своє тіло й емоції експерти проєкту «Топ-модель по-українськи» (2019):</span></p> <ul dir="ltr"> <li style="text-align: justify;"><span>популярна модель <a href="https://teleportal.ua/person/alla-kostromichova">Алла Костромічова</a>;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>fashion-фотографиня, екстравагантна <a href="https://teleportal.ua/person/sonya-plakidyuk">Соня Плакидюк</a>;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>модний скаут, суворий <a href="https://teleportal.ua/person/sergiy-nikityuk">Сергій Нікітюк</a>;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>український дизайнер <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-demchinskiy">Володимир Демчинський</a>.</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 1 випуску «Топ-модель по-українськи» сезон 3 судді відразу приголомшили учасниць першим випробуванням! Щоб потрапити на подіум до експертів, претендентки мають зробити групове снеп-фото. На кожній світлині повинні бути тільки 10 потенційних моделей. Дівчата не мають права на помилку, адже познайомляться з гуру моделінгу тільки ті, які з першого погляду закохають у себе суворих критиків! Хто з учасниць зможе зібрати до купи весь талант і довести – вони гідні пройти далі? А кому не пощастить зустрітися з кумирами? Подробиці вже за мить!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн програму «Топ-модель по-українськи»(Новий канал) 3 сезон 1 випуск від 30.08.19 на сайті Teleportal.ua. Станьте свідками народження нової епохи в українському моделінгу!</span></p>

Хто керує світом: експерти обирають 15 найкращих дівчат-моделей

Всі випуски | Сезон 3

Хто керує світом: експерти обирають 15 найкращих дівчат-моделей

У головному fashion-шоу країни «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 1 випуск від 30.08.19 стартував наймасштабніший кастинг в історії проєкту! Цього року акулам моделінгу з-поміж декількох тисяч претенденток доведеться обрати 15 муз, фатальних і наполегливих жінок. Як це відбуватиметься? Дивіться в 1 випуску «Топ-модель по-українськи».

Алла Костромічова вдалася до рішучого експерименту та провела інтернет-голосування на офіційному сайті Нового каналу. Вірні шанувальники програми та моди власноруч вирішили долю 3 сезону проєкту «Топ-модель по-українськи». З-поміж чоловічого, жіночого та змішаного сезонів глядачі обрали дівчат-моделей. Що ж, готуйтесь до хвилі п’янкої жіночої краси, шарму й елегантності!

Допомагатимуть моделям розправити крила та ідеально опанувати своє тіло й емоції експерти проєкту «Топ-модель по-українськи» (2019):

У 1 випуску «Топ-модель по-українськи» сезон 3 судді відразу приголомшили учасниць першим випробуванням! Щоб потрапити на подіум до експертів, претендентки мають зробити групове снеп-фото. На кожній світлині повинні бути тільки 10 потенційних моделей. Дівчата не мають права на помилку, адже познайомляться з гуру моделінгу тільки ті, які з першого погляду закохають у себе суворих критиків! Хто з учасниць зможе зібрати до купи весь талант і довести – вони гідні пройти далі? А кому не пощастить зустрітися з кумирами? Подробиці вже за мить!

Дивіться онлайн програму «Топ-модель по-українськи»(Новий канал) 3 сезон 1 випуск від 30.08.19 на сайті Teleportal.ua. Станьте свідками народження нової епохи в українському моделінгу!