Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Не до жартів – учасниці надихатимуть світ на розв’язання важливих проблем
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Восьмеро учасниць у модельному реаліті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон</a> 11 випуск від 08.11.19 чекатимуть нового тижня, як маленькі дітки Діда Мороза. Чому? Уважно дивлячись усі попередні сезони, дівчата добре запам’ятали: коли в проєкті залишається вісім манекенниць, експерти організовують зустріч із найріднішими людьми. Та чи не помиляться моделі у своїх здогадках?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чи зможе fashion-індустрія зробити переворот у сучасному суспільстві?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Спокійні розмови дівчат в 11 випуску шоу Нового каналу «Топ-модель по-українськи» перерве неочікуваний гість у модельному будинку – пантомім. Він запросить їх на перше випробування від Соні Плакидюк, яке відбуватиметься в цирку! Заінтриговані? Цього тижня моделі та експерти надихатимуться вирішенням гостросоціальних питань. Адже мода – це не просто процес вибору та створення одягу, це рушійний важіль для розв’язання загрозливих проблем, які нависли над людством. Учасниці проєкту «Топ-модель по-українськи» 3 сезон (2019) також не залишаться осторонь важливих тем і спробують привернути увагу суспільства до проблеми захисту тварин у цирку.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Моделей посадять до клітки заради благородної мети</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На сьогоднішній фотосесії моделі на декілька хвилин повинні перевтілитися в заручників циркових знущань! Дівчата в 11 випуску програми «Топ-модель по-українськи» сезон 3 мають позою передати характер тварини, а емоцією – непідробні страждання. Цікаво, чи зможуть учасниці не просто відзняти хороше фото, а й змінити агресію суспільства на милість? Залишайтеся з нами та побачте результат найважливішої фотосесії проєкту.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дивіться онлайн шоу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 11 випуск від 08.11.2019 на сайті Teleportal.ua, щоб побачити:</span></strong></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>найбільш екстремальне випробування в історії реаліті, де моделі позуватимуть на кількаметровій висоті;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>як учасниці дефілюватимуть подіумом, зробленим зі цвяхів;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>найемоційніший вигін третього сезону.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3/vypusk-10">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон 10 випуск</a>.</span></p>

Не до жартів – учасниці надихатимуть світ на розв’язання важливих проблем

Всі випуски | Сезон 3

Не до жартів – учасниці надихатимуть світ на розв’язання важливих проблем

Восьмеро учасниць у модельному реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 11 випуск від 08.11.19 чекатимуть нового тижня, як маленькі дітки Діда Мороза. Чому? Уважно дивлячись усі попередні сезони, дівчата добре запам’ятали: коли в проєкті залишається вісім манекенниць, експерти організовують зустріч із найріднішими людьми. Та чи не помиляться моделі у своїх здогадках?

Чи зможе fashion-індустрія зробити переворот у сучасному суспільстві?

Спокійні розмови дівчат в 11 випуску шоу Нового каналу «Топ-модель по-українськи» перерве неочікуваний гість у модельному будинку – пантомім. Він запросить їх на перше випробування від Соні Плакидюк, яке відбуватиметься в цирку! Заінтриговані? Цього тижня моделі та експерти надихатимуться вирішенням гостросоціальних питань. Адже мода – це не просто процес вибору та створення одягу, це рушійний важіль для розв’язання загрозливих проблем, які нависли над людством. Учасниці проєкту «Топ-модель по-українськи» 3 сезон (2019) також не залишаться осторонь важливих тем і спробують привернути увагу суспільства до проблеми захисту тварин у цирку.

Моделей посадять до клітки заради благородної мети

На сьогоднішній фотосесії моделі на декілька хвилин повинні перевтілитися в заручників циркових знущань! Дівчата в 11 випуску програми «Топ-модель по-українськи» сезон 3 мають позою передати характер тварини, а емоцією – непідробні страждання. Цікаво, чи зможуть учасниці не просто відзняти хороше фото, а й змінити агресію суспільства на милість? Залишайтеся з нами та побачте результат найважливішої фотосесії проєкту.

Дивіться онлайн шоу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 11 випуск від 08.11.2019 на сайті Teleportal.ua, щоб побачити:

  • найбільш екстремальне випробування в історії реаліті, де моделі позуватимуть на кількаметровій висоті;
  • як учасниці дефілюватимуть подіумом, зробленим зі цвяхів;
  • найемоційніший вигін третього сезону.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 10 випуск.