Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Рецепт подолання кризи: fashion-відео в японському стилі та режимі «дурепи»
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Новий тиждень у fashion-реаліті Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон</a> 13 випуск від 22.11.2019 почнеться для дівчат із відпочинку та смачного коктейлю. Ненав’язливі розмови та справжній релакс – ідеальні ліки проти втоми. Навіть експерти підуть на зустріч учасницям і допоможуть їм побороти складну кризу милими дівочими дрібничками. Та кайф тривав недовго…</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Експерти проєкту «Топ-модель по-українськи» (2019) 3 сезон <a href="https://teleportal.ua/person/alla-kostromichova">Алла Костромічова</a> та <a href="https://teleportal.ua/person/sonya-plakidyuk">Соня Плакидюк</a> влаштують дівчатам справжню боротьбу зі стресом! На першому випробуванні нового тижня дівчатам доведеться зняти fashion-відео, де вони поринуть у таїнство прадавнього японського мистецтва. А допоможуть моделям перейнятися східною атмосферою Азіза та Гриць, які створять їм неповторні образи завдяки мотузкам. Головне завдання для учасниць у 13 випуску шоу «Топ-модель по-українськи» – попри страх і дискомфорт, професійно позувати та виявляти щирі емоції. Цікаво, чи всім моделям вистачить внутрішніх сил для психологічно складного завдання? Дізнайтеся вже за мить!</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дівчата так переймуться темою кризи, що їх «проб’є» на душевні розмови. Руда зізнається, що її бісить ставлення дівчат до неї як до актриси одного театру. А Мелман розповість про сімейні тривоги. Які скелети в шафі приховують інші учасниці? Відповідь шукайте у відео.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-demchinskiy">Володимир Демчинський</a> у модельному реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 13 випуск поділиться з учасницями власним секретом боротьби з кризою. Його рецепт під промовистою назвою «Вітер змін» повинен навчити дівчат не боятися бути кумедними. А щоб моделі ефективно вивчили урок Демчинського, він разом із гумористом Костянтином Трембовецьким зніме ролик, де дівчата повинні показати свою внутрішню дурепу! Заінтриговані? Тоді мерщій дивіться онлайн шоу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 13 випуск від 22.11.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3/vypusk-12">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон 12 випуск</a>.</span></p>

Рецепт подолання кризи: fashion-відео в японському стилі та режимі «дурепи»

Всі випуски | Сезон 3

Рецепт подолання кризи: fashion-відео в японському стилі та режимі «дурепи»

Новий тиждень у fashion-реаліті Нового каналу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 13 випуск від 22.11.2019 почнеться для дівчат із відпочинку та смачного коктейлю. Ненав’язливі розмови та справжній релакс – ідеальні ліки проти втоми. Навіть експерти підуть на зустріч учасницям і допоможуть їм побороти складну кризу милими дівочими дрібничками. Та кайф тривав недовго…

 

Експерти проєкту «Топ-модель по-українськи» (2019) 3 сезон Алла Костромічова та Соня Плакидюк влаштують дівчатам справжню боротьбу зі стресом! На першому випробуванні нового тижня дівчатам доведеться зняти fashion-відео, де вони поринуть у таїнство прадавнього японського мистецтва. А допоможуть моделям перейнятися східною атмосферою Азіза та Гриць, які створять їм неповторні образи завдяки мотузкам. Головне завдання для учасниць у 13 випуску шоу «Топ-модель по-українськи» – попри страх і дискомфорт, професійно позувати та виявляти щирі емоції. Цікаво, чи всім моделям вистачить внутрішніх сил для психологічно складного завдання? Дізнайтеся вже за мить!

 

Дівчата так переймуться темою кризи, що їх «проб’є» на душевні розмови. Руда зізнається, що її бісить ставлення дівчат до неї як до актриси одного театру. А Мелман розповість про сімейні тривоги. Які скелети в шафі приховують інші учасниці? Відповідь шукайте у відео.

 

А Володимир Демчинський у модельному реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 13 випуск поділиться з учасницями власним секретом боротьби з кризою. Його рецепт під промовистою назвою «Вітер змін» повинен навчити дівчат не боятися бути кумедними. А щоб моделі ефективно вивчили урок Демчинського, він разом із гумористом Костянтином Трембовецьким зніме ролик, де дівчата повинні показати свою внутрішню дурепу! Заінтриговані? Тоді мерщій дивіться онлайн шоу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 13 випуск від 22.11.2019 на сайті Teleportal.ua.

 

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 12 випуск.